Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
24.01.2012 - 17:39
Liška76: Siorak: Děkuju:))
24.01.2012 - 17:12
Siorak: Temnotu zhasnu ... hezký oxík.
24.01.2012 - 16:00
Liška76: donne: ano pravda:)Děkuju!
24.01.2012 - 16:00
Elisha: Otáčet se za mršinou, co leží ve tmě,
a nebo jít za plamínkem a říct mu - "veď mě"???
24.01.2012 - 15:59
Liška76: saddova: Díky za návštěvu:)
24.01.2012 - 15:32
saddova: tož dobré, jen mi tam chybí čárky ... myslela jsem, že je to schválně, ale jednu tam máš, tak už si zase tak jistá nejsem ...:-) téma moc prima, koně jsou užasná stvoření...
24.01.2012 - 14:56
donne: Ani zub času neubere lásce krásu.
ST
24.01.2012 - 13:29
Liška76: E.T.Jane: Ty andílku dobrých zpráv
jen křídla si neunav:)))Děkuju:)!
24.01.2012 - 13:27
E.T.Jane: Temnotu pozhasínej
ale jen na moment
světlem si pousmívej
a počkej na koment
...k životu...... ST!
24.01.2012 - 12:57
Liška76: s.e.n: Děkuji:))
24.01.2012 - 12:53
s.e.n: Jdi! Super volba!
24.01.2012 - 12:45
Liška76: Kars: Děkuju zlatíčko
vábí mne sluníčko...už běžííím:)
24.01.2012 - 12:41
Kars: Jdi dál, tam co svět se na tebe smál,
temnotu nech ve své noře,
tamť jen tma a hoře,
tam bych se i já bál :-)
ST
24.01.2012 - 12:33
Liška76: vodnar: Mám radost:))Díky!
24.01.2012 - 12:21
vodnar: záře z podvíček kouzlo básniček
24.01.2012 - 12:12
Liška76: Tomáš: rovnou za nosem:))Děkuju!
24.01.2012 - 11:31
Tomáš: Tak jo, já taky, A furt se de! :-o)
24.01.2012 - 11:10
Liška76: Kajuta: Ty nejsi náhodou časoprostorotechnik?Děkuji za návštěvu:))
24.01.2012 - 11:06
Kajuta: Mršina času se zabudovaným vypínačem na temnotu. :) PředSTavivost opět zapracovala, mrška. :)
24.01.2012 - 10:57
Liška76: nejsembásník: Děkuju..potěšilo:))
1 ... 132|133|134|135|136|137|138|139|140 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku