Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.01.2012 - 17:39
Liška76: Siorak: Děkuju:))
|
24.01.2012 - 17:12
Siorak: Temnotu zhasnu ... hezký oxík.
|
24.01.2012 - 16:00
Liška76: donne: ano pravda:)Děkuju!
|
24.01.2012 - 16:00
Elisha: Otáčet se za mršinou, co leží ve tmě,
a nebo jít za plamínkem a říct mu - "veď mě"??? |
24.01.2012 - 15:59
Liška76: saddova: Díky za návštěvu:)
|
24.01.2012 - 15:32
saddova: tož dobré, jen mi tam chybí čárky ... myslela jsem, že je to schválně, ale jednu tam máš, tak už si zase tak jistá nejsem ...:-) téma moc prima, koně jsou užasná stvoření...
|
24.01.2012 - 14:56
donne: Ani zub času neubere lásce krásu.
ST |
24.01.2012 - 13:29
Liška76: E.T.Jane: Ty andílku dobrých zpráv
jen křídla si neunav:)))Děkuju:)! |
24.01.2012 - 13:27
E.T.Jane: Temnotu pozhasínej
ale jen na moment světlem si pousmívej a počkej na koment ...k životu...... ST! |
24.01.2012 - 12:57
Liška76: s.e.n: Děkuji:))
|
24.01.2012 - 12:53
s.e.n: Jdi! Super volba!
|
24.01.2012 - 12:45
Liška76: Kars: Děkuju zlatíčko
vábí mne sluníčko...už běžííím:) |
24.01.2012 - 12:41
Kars: Jdi dál, tam co svět se na tebe smál,
temnotu nech ve své noře, tamť jen tma a hoře, tam bych se i já bál :-) ST |
24.01.2012 - 12:33
Liška76: vodnar: Mám radost:))Díky!
|
24.01.2012 - 12:21
vodnar: záře z podvíček kouzlo básniček
|
24.01.2012 - 12:12
Liška76: Tomáš: rovnou za nosem:))Děkuju!
|
24.01.2012 - 11:31
Tomáš: Tak jo, já taky, A furt se de! :-o)
|
24.01.2012 - 11:10
Liška76: Kajuta: Ty nejsi náhodou časoprostorotechnik?Děkuji za návštěvu:))
|
24.01.2012 - 11:06
Kajuta: Mršina času se zabudovaným vypínačem na temnotu. :) PředSTavivost opět zapracovala, mrška. :)
|
24.01.2012 - 10:57
Liška76: nejsembásník: Děkuju..potěšilo:))
|


