Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.01.2012 - 09:32
Liška76: Kuskus Pruhovaná: Ahgoj proužku..to je dobře, že se směješ:))
|
30.01.2012 - 09:30
Kuskus Pruhovaná: ...směju se ...děkuji...
|
30.01.2012 - 08:58
Liška76: s.e.n: :)))
|
30.01.2012 - 08:54
s.e.n: Ale žes byl i to je výhra--
to bych mu řekla.To proto, když člověk něco hezkého prožije, k srdci si to ukryje a vícekrát se těší a raduje. |
30.01.2012 - 08:45
Liška76: s.e.n: Moc děkuje sne a věř radost mám vždy když mne čteš:))
|
30.01.2012 - 08:43
s.e.n: Příjemný je z rána smích-
z tvého dílka, který vznikl díky vráně, též důvtipu tvému, po ránu nás pobavit. |
30.01.2012 - 08:40
Liška76: jc senior: Bíša: Moc díky:)
|
30.01.2012 - 08:38
Liška76: hloubavá: Jezevčíkům navzdor do hor prchám...dokud smrádek nevyprchá..vrána to je pěkná mrcha..pošlu pohled:)Dík!
|
30.01.2012 - 08:35
Liška76: Javavia: Už néééé..tedy možná malinko:))Dík
|
29.01.2012 - 20:32
Javavia: chi chi, a jestli tomu nebylo jianak, smrdí zrzka dodnes...
|
29.01.2012 - 20:02
hloubavá: Liška smrdí jako tchoř
do nory teď nemůže a lovecký jezevčík jí pak snadno přemůže. Zanechává "vůně" stopu to pak každej voříšek dokáže bez větších řečí počechrat jí kožíšek |
29.01.2012 - 17:14
radek oslov: dokonalá parada
|
29.01.2012 - 15:21
Sasadydzej: :D Jé, ta je dokonalá:D Chudák liška ;)
|
29.01.2012 - 15:09
Tygropes: Moc pěkná
|
29.01.2012 - 13:55
Liška76: snecek: Děkuji..mám radost:)
|
29.01.2012 - 13:54
Liška76: Elisha: Liška rááááda veselo:)Dík za návštěvu:))
|
29.01.2012 - 13:53
Liška76: G.P.: Hmm a nic nepomáhá:(Dík
|
29.01.2012 - 13:52
Liška76: Bíša: Uctivé děkuji:)
|
29.01.2012 - 13:52
Liška76: jc senior: Vránu jsem potkala bohužel jen tuto, ale havrani ti jsou chytří:)Dík
|
29.01.2012 - 13:51
Liška76: Supermartonátor: :))
|


