Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
24.01.2012 - 10:56
Liška76: zelená víla: enigman: Ke světlu ráda za světlem poznání určitě:)Na tunel snad ještě zbývá čas:)))Děkuju Vám:))
24.01.2012 - 10:55
nejsembásník: STéčková
24.01.2012 - 10:50
Liška76: ttragelaf: To je hodně dobrý koment:)Děkuji, jen divně to píše:))
24.01.2012 - 10:48
zelená víla: nebo za světlem?
24.01.2012 - 10:46
enigman: ke světlu...
24.01.2012 - 10:45
ttragelaf: ..ty taky vıs a ty taky znas
ze jeste jsem ?
ze tveho strıhanı mam jen
mıkado s prelıvem

..ty taky vıs co je to omluva ?
ze by tı splaskala
cervena usta
odula?

...ty taky vıs co je to duse?
to tema vzdy odbıvas
tak trochu
suse

...tak ty taky
uz vıs
a me rozpaky
netusıs
24.01.2012 - 10:33
Liška76: carodejka: mno jo příbuzná viď:))Jaký to je pocit umět čarovat:))Děkuju ti, že jsi se zastavila!
24.01.2012 - 10:30
carodejka: Moc hezké snění, kéž by vždy stačilo jen zavřít oči a snít ach jo. Líbííí.
24.01.2012 - 09:31
Liška76: Jiparo: Moc dík za odkaz..ráda jsem si tu písničku připomněla:))
24.01.2012 - 09:24
Jiparo: ...vidle na něj :))
Jinak písnička Holka od koní se mi moc líbí
http://www.youtube.com/watch?v=EtJ475RbuAQ
24.01.2012 - 09:24
Liška76: E.T.Jane: Tvé verše čtou se tuze dobře..vždy poradit umíš moudře:)Dávno odpuštěno má..kde dnes čaruje jen vítr možná zná:))Děkuju!
24.01.2012 - 09:19
E.T.Jane: Když zrovna nespíš
tak čaroděje sníš
a ty víš
že kouzlo jeho přijde
a ty uvidíš
že odpustit
smíš...
Tak líbivě se čteš **
24.01.2012 - 08:34
Liška76: Bíša: Děkuju, že čteš:))
23.01.2012 - 22:03
Bíša: !!!***
23.01.2012 - 18:11
Liška76: b.e.a.t.a: Jsi na to kápla...všem i tobě St..Děkuju!
23.01.2012 - 18:08
b.e.a.t.a: moc pěkná
pěkné komentáře,nevím co dodat
všem ST.
23.01.2012 - 18:08
Liška76: Mario de Janeiro: Příjemné sny:))Děkuju:))
23.01.2012 - 18:04
Mario de Janeiro: Pod polštářem tvoje vlásky
vyčaruji pramen lásky
ukryté je v podhlavníku
kouzlo toho okamžiku....
23.01.2012 - 17:18
Marta Valenová: mazec a nádhera:-)
23.01.2012 - 17:13
Marta Valenová: ST..♥vzpomínám kdy po prvé jsem do sedla sedla,já škvrně malé:-)
1 ... 133|134|135|136|137|138|139|140|141 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku