Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.01.2012 - 10:56
Liška76: zelená víla: enigman: Ke světlu ráda za světlem poznání určitě:)Na tunel snad ještě zbývá čas:)))Děkuju Vám:))
|
24.01.2012 - 10:55
nejsembásník: STéčková
|
24.01.2012 - 10:50
Liška76: ttragelaf: To je hodně dobrý koment:)Děkuji, jen divně to píše:))
|
24.01.2012 - 10:48
zelená víla: nebo za světlem?
|
24.01.2012 - 10:46
enigman: ke světlu...
|
24.01.2012 - 10:45
ttragelaf: ..ty taky vıs a ty taky znas
ze jeste jsem ? ze tveho strıhanı mam jen mıkado s prelıvem ..ty taky vıs co je to omluva ? ze by tı splaskala cervena usta odula? ...ty taky vıs co je to duse? to tema vzdy odbıvas tak trochu suse ...tak ty taky uz vıs a me rozpaky netusıs |
24.01.2012 - 10:33
Liška76: carodejka: mno jo příbuzná viď:))Jaký to je pocit umět čarovat:))Děkuju ti, že jsi se zastavila!
|
24.01.2012 - 10:30
carodejka: Moc hezké snění, kéž by vždy stačilo jen zavřít oči a snít ach jo. Líbííí.
|
24.01.2012 - 09:31
Liška76: Jiparo: Moc dík za odkaz..ráda jsem si tu písničku připomněla:))
|
24.01.2012 - 09:24
Jiparo: ...vidle na něj :))
Jinak písnička Holka od koní se mi moc líbí http://www.youtube.com/watch?v=EtJ475RbuAQ |
24.01.2012 - 09:24
Liška76: E.T.Jane: Tvé verše čtou se tuze dobře..vždy poradit umíš moudře:)Dávno odpuštěno má..kde dnes čaruje jen vítr možná zná:))Děkuju!
|
24.01.2012 - 09:19
E.T.Jane: Když zrovna nespíš
tak čaroděje sníš a ty víš že kouzlo jeho přijde a ty uvidíš že odpustit smíš... Tak líbivě se čteš ** |
24.01.2012 - 08:34
Liška76: Bíša: Děkuju, že čteš:))
|
23.01.2012 - 22:03
Bíša: !!!***
|
23.01.2012 - 18:11
Liška76: b.e.a.t.a: Jsi na to kápla...všem i tobě St..Děkuju!
|
23.01.2012 - 18:08
|
23.01.2012 - 18:08
Liška76: Mario de Janeiro: Příjemné sny:))Děkuju:))
|
23.01.2012 - 18:04
Mario de Janeiro: Pod polštářem tvoje vlásky
vyčaruji pramen lásky ukryté je v podhlavníku kouzlo toho okamžiku.... |
23.01.2012 - 17:18
Marta Valenová: mazec a nádhera:-)
|
23.01.2012 - 17:13
Marta Valenová: ST..♥vzpomínám kdy po prvé jsem do sedla sedla,já škvrně malé:-)
|


