Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
27.01.2012 - 11:37
Květka Š.: Jejda,liška potom vážně smrdí
snědla ho však a pak pr....
27.01.2012 - 11:36
Paulmatthiole: Mno... ale podotýkám opět, že není myšlen osobně :-)

Inu, sedí tak zviřátka na lesním paloučku... liška, medvěd, vlk, sova a hrají poker. Medvěd rozdává karty a do rozdávání říká:
"Tak jsme se tu zase sešli, kamarádi, a dáme si pár partiček - ale jestli tu bude kdokoliv švindlovat, tak dostane přes držku... přes tu malou, špičatou, rezavou držku..."
27.01.2012 - 11:25
Liška76: Paulmatthiole: Pokud to není proti předpisům:)Klidně všichni se rádi pobavíme:))Děkuji!
27.01.2012 - 11:22
Paulmatthiole: No, při přečtení mi vytanuly na mysli dva vtipy - ovšem nejsem si jist, zda by bylo etické je tu postovat, s ohledem na nick autorky, jakkoliv by to nebylo myšleno zle :-))
27.01.2012 - 11:04
Liška76: Dota Slunská: Děkuji..trošku ze života moderních zvířátek:)
27.01.2012 - 11:04
Liška76: WAYWARD: Dost riskuješ:)))Víš to?Vrrrr!!!
27.01.2012 - 11:01
Dota Slunská: Bajkoidní:)
27.01.2012 - 10:42
WAYWARD: ...dobře ti tak
27.01.2012 - 10:22
Liška76: Hybridka22: Odcházím za buk musím čůrat:)Příště než počtu tvůj koment půjdu preventivně:))Díky:)
27.01.2012 - 10:18
Hybridka22: Neztrácej náladu, jen ať si kráká,
i ty jednou potkáš vhodného lišáka,
nebude vadit mu sýrový kožíšek,
od rýmy bude mít čumák jak oříšek;-)
27.01.2012 - 10:13
Liška76: E.T.Jane: No to říkám..až na ten puch:(Ani ten růžovej nezabral..jen mi zmizel kožíšek!Dík
27.01.2012 - 10:10
E.T.Jane: Malá milá,mírně škodolibá
o to víc se zalíbila :)
27.01.2012 - 10:07
Liška76: labuť: jsi ten smrad musela cítit až na rybníčku viď:)Děkuju!!
27.01.2012 - 10:06
labuť: To vypadá na pořádnou melu, peří i chlupy lítaly :-))
27.01.2012 - 10:06
Liška76: donne: Nojo..cizí neštěstí potěší:))Dík
27.01.2012 - 09:59
donne: zlehka čte se-povedené.
Donne se tu tiše směje.
27.01.2012 - 09:56
Liška76: severanka: To mi povídej..nepomohla ani koupel v potůčku..trojitá:(Dík!
27.01.2012 - 09:54
severanka: Jak se to tenktrát semlelo?
Ví se jen přesně,
že syrečkem to smrdělo!:-)
27.01.2012 - 08:25
Liška76: umělec2: Jojojo pjosím:))Děkuju!
27.01.2012 - 08:24
umělec2: POfoukáme bebíčko na čelíčko.
1 ... 128|129|130|131|132|133|134|135|136 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku