Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
28.01.2012 - 10:54
Supermartonátor: Povedené:-)
27.01.2012 - 22:26
jc senior: dost už o tom napsalo se
i do básní ten příběh dán
kdo čumí a kdo má v nose
a moudrostí se chlubí vran
**
27.01.2012 - 21:08
Bíša: I Ezop s La Fontainem by se pobavili***
27.01.2012 - 19:15
snecek: Kvalita je kvalita, žádná rarita...
27.01.2012 - 17:47
G.P.: Jelikož Liška ryšavá,
k průšvihům má vlohy,
prošla se tím syrečkem,
teď jí smrdí nohy... ;-)
27.01.2012 - 16:24
Elisha: Já jen zírám, jak je tu veselo, fakt se bavím - dík.
27.01.2012 - 15:26
Liška76: poustevník Jirka: Děkuji za návštěvu:)
27.01.2012 - 15:23
poustevník Jirka: Moderní a veselé pojetí klasiky... :o))
27.01.2012 - 13:27
Liška76: Mario de Janeiro: brečím v křeči
smíchy padám
tvoje liška...toť pravá madam:)))Děkuju ti!
27.01.2012 - 13:24
Mario de Janeiro: Liška s vránou vyjebe
odrazí se do nebe
a pak z výšky
hovno z lišky
srazí vránu do břečky
mezi syrečky...
27.01.2012 - 13:23
Otrik: :-)
27.01.2012 - 13:18
Liška76: Psavec: Až ji vložíš..určitě nepropásnu:))Děkuju!
27.01.2012 - 13:17
Liška76: Kars: No to právě mají, ale já je nemusím:)Děkuju!
27.01.2012 - 13:15
Psavec: Mám podobnou básničku. ST.
27.01.2012 - 13:12
Kars: Asi syrečky, co mají rády lištičky :-)
27.01.2012 - 12:56
Liška76: Siorak: Lišák s liškou dlabou s chutí
smrádek kolemjdoucí drtí:)Děkuju:)
27.01.2012 - 12:54
Siorak: Sedí liška "Na růžku"
užívá si tvarůžku
Pivo, tvargle, tvargle, pivo
to dnes bude v noře živo!
27.01.2012 - 12:07
Liška76: Květka Š.: Na prdy zde máme zajisté mnohem lepší odborníky..viz.čubíkův..Pšouk, ale fakt je, že chudák lišák se raději na týden odstěhoval:))Děkuji!
27.01.2012 - 12:04
Paulmatthiole: Liška76: No, tak to je pozitivní :-)
27.01.2012 - 12:01
Liška76: Paulmatthiole: Jééé znám jich kopu tenhle ne.Další do sbírky..děkuju!
1 ... 127|128|129|130|131|132|133|134|135 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku