Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.01.2012 - 17:04
Marta Valenová: hmmmmmmmm...:-)
|
23.01.2012 - 12:32
Liška76: Kajuta: Mno to mi povídej..jdeš, jdeš a jsi jinde než-li chceš:))
|
23.01.2012 - 12:15
Liška76: Kajuta: asi ano já nevím..to ta paměť:))
|
23.01.2012 - 12:12
Kajuta: Cesty kmotřiček lišek jsou nevyzpytatelné..
|
23.01.2012 - 12:07
Kajuta: Všude dobře, doma nejlépe? :)
|
23.01.2012 - 10:32
Mbonita: Liška76:
bohyně..teď jsi na to kápla:-)) |
23.01.2012 - 09:24
Liška76: Siorak: Děkuju...potěšils zrovna kdy třeba to bylo:))
|
23.01.2012 - 09:23
Liška76: enigman: Stačí zavřít oči a hmmmm:)Dík:)
|
23.01.2012 - 09:19
Siorak: Třeba nejsi čaroděj, ve svých básních jsi čarodějka. :-)
|
23.01.2012 - 09:18
enigman: pro to jak vytvořit děj nemusí být čaroděj...
|
23.01.2012 - 08:39
Liška76: Kars: Jen dávný zklamání žal
on tenkrát nerovný boj hrál:))Děkuji, že jsi se stavil:)) |
23.01.2012 - 08:37
|
23.01.2012 - 08:35
|
23.01.2012 - 08:34
Liška76: Hybridka22: Kočko dík..potěšilo:))
|
23.01.2012 - 08:33
Liška76: severanka: jen mám pocit, že jsem poslední dobou až moc ušlechtilá co odpouštění se týká:))Děkuji a pravdu máš:)
|
23.01.2012 - 08:32
Kars: Tak nevím, vyznání, či zklamání, to víš jenom ty
ST |
23.01.2012 - 08:31
Liška76: Mbonita: Že by jsme bohyně byly?:))Asi ano, tedy!Děkuju:))
|
23.01.2012 - 08:30
Liška76: Bomejka: Děkuju:)
|
23.01.2012 - 08:29
Liška76: zelená víla: Mš obrovský přehled v duších:)Díky!
|
23.01.2012 - 08:06
labuť: Krásná a jemná, pohádková...
|


