Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.01.2012 - 08:59
Liška76: G.P.: Pouze čas, spravedlivě tiká...pod kůži do těl stejně chudým i bohatým vniká:))Dík za pěknej komentík.))
|
25.01.2012 - 08:57
Liška76: Elisha: Děkuju to je moc hezký koment:))
|
25.01.2012 - 08:56
Liška76: Bíša: je mnoho inspirace kol nás:))Děkuju!
|
25.01.2012 - 08:55
Liška76: severanka: Všichni jdem:))Děkuju!!!
|
25.01.2012 - 08:54
Liška76: zenge: Ty tu krásu určitě najdeš:))Děkuju!
|
25.01.2012 - 08:53
Liška76: jc senior: noo na mě prej vyjdou kšírečky:(Děkuju za nyny koment!
|
25.01.2012 - 08:51
Liška76: zaba.zuzla: Děkuju:)Učím se od politiků:))Já děkuju.
|
25.01.2012 - 08:08
labuť: Zvolila jsi správnou cestu... :-)
|
25.01.2012 - 00:53
G.P.: Mršina času jen tak se směje,
jak s námi ten čas ke smrti spěje. Ač je víc možností, tak prosím vás, stejně nás semele mrcha jménem čas... |
24.01.2012 - 22:43
Bíša: Umíš!*
|
24.01.2012 - 20:54
severanka: ...za světlem!:-)
|
24.01.2012 - 20:17
|
24.01.2012 - 20:10
jc senior: přidám se a srovnám krok
při pochodu do ozvěny v čase, kde jsme na záskok a obojek je připravený ** |
24.01.2012 - 19:22
zaba.zuzla: Zbožňuji používání oxymoronů, čili ST...děkuji za příjemné čtení :-)
|
24.01.2012 - 18:43
Liška76: s.e.n: Děkuji:)!
|
24.01.2012 - 18:40
Liška76: Hybridka22: Kočko zlatáá, dávám bacha:))Dík!
|
24.01.2012 - 18:13
s.e.n: ve vzpomínkách čas se vrací,
co čtem dětem, oni těm svým budou číst. v pohádkách vítězí dobro, podle toho budou žít. |
24.01.2012 - 18:13
Hybridka22: Ne abys prošla nějakým tunelem! ;-)
|
24.01.2012 - 17:42
Liška76: januve: Děkuju za návštěvku:))
|
24.01.2012 - 17:41
januve: Moc hezké. :-)
|


