Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.01.2012 - 21:39
Tygropes: Takový holky se mi líbí, ST.
|
26.01.2012 - 16:09
Liška76: Mario de Janeiro: Achjo...jak pravdivé:)Děkuji ti!
|
26.01.2012 - 16:04
Mario de Janeiro: Čas je mrcha, neumírá
stále tu je, recykluje stejně jako naše víra v nadějích se opakuje a ta láska prosperuje... |
26.01.2012 - 15:12
dalekoodmoředalekojezem: neznám
ale je moc hezká |
26.01.2012 - 09:50
Liška76: druza: Moc dík za komen:)Je to milé!
|
26.01.2012 - 03:34
Houda: ...!!!!!!!!!..
Výborně !!! Tak toto je asi to nejlepší !! Nádhera !! styl, téma, dynamika atd. ...!!!! jasné ST a pokud by to šlo, potom dvě ST :-)) |
26.01.2012 - 03:29
Houda: ST za myšlenku, za projev...
I když ty laciné náběhy typu Nebyla - přežila-...a jiné..ty jsou fakt dobrý...ale jdou i zabít |
26.01.2012 - 03:23
Houda: :-) zajímavé..méně...neutrální..
|
26.01.2012 - 03:22
Houda: z mraků filiálky
již nesní,vstává :-))) mraky jsou filiálky těch před nimi anebo světového komplotu !! jsi nádherná !! |
26.01.2012 - 03:19
Houda: Naprosto nádherné !!! :-)))) ST na celé , tchoří, čáře !!!
|
26.01.2012 - 03:17
Houda: Pěkné...!!
|
26.01.2012 - 03:16
Houda: Ty se asi hodně nudíš, že ?? :-))
|
26.01.2012 - 03:15
Houda: Náádhera !!!
|
26.01.2012 - 03:06
Houda: Rozumím ti, slyším co mi povídáš...a za to ST
|
26.01.2012 - 03:05
Houda: :-)) krásné, prosté, lahodné a plně v intencích přání...ST
|
26.01.2012 - 03:03
Houda: Krása !! Vytyčila sis úkol a zvládla jsi ho na jedničku !
Zároveň ukazuješ všem, že umíš vládnout slovem...Pěkné... |
26.01.2012 - 03:00
Houda: Začátky...jen tupé omílání rýmů...nic víc..
|
26.01.2012 - 02:59
Houda: Smutné...toto je opravdu rýmovačka na úrovni zoufalců....a podkouření tučným písmem jen zvýrazňuje beznaděj básníka, který jindy má zdaleka na víc...beru to jen jako vypuštění páry...nic víc....
|
26.01.2012 - 02:55
Houda: :-)) nádhera..podobenství...krásná práce...
|
26.01.2012 - 02:53
Houda: :-))... a opět rýmovaná...ty máš krásný potenciál..jen až změníš taktiku..
|


