Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.02.2012 - 09:26
Liška76: vodnar: Děkuji ti:))
|
02.02.2012 - 09:25
vodnar: kolovrátek žítí splétá pevnou niť
v klubko kouzel v duši svit |
02.02.2012 - 09:20
Liška76: 6thSun: Byla to skvělá babička:)Děkuji moc!
|
02.02.2012 - 09:18
6thSun: moudrá babička :-)
|
02.02.2012 - 08:13
Liška76: dalekoodmoředalekojezem: Dokud se v nich neválí..je to v poho.))Přeji mu dobrou chuť:))
|
02.02.2012 - 06:52
dalekoodmoředalekojezem: krááááááááásný:)
ale aby ta liška se v tom ještě nevyžívala:) -náš pes syrečky rád:) |
01.02.2012 - 18:55
Liška76: Pevya: Kéž by ti to vyšlo zlatíčko:))Myslím na tě!
|
01.02.2012 - 18:44
Pevya: Jéé, Lištičko, taková báseň, to je teď něco pro mě, vždyť víš.. Krásně jsi to napsala!
|
01.02.2012 - 17:12
Liška76: mutil: Dík za krásnej komentík:)))
|
01.02.2012 - 16:58
mutil: kdepak sedí ona vrána
půjdu s liškou, ať nechytá sama tvarůžky mám věru rád k večeři je mohu dát Dobrý počin :) |
01.02.2012 - 07:44
Liška76: Kajuta: Děkuju..to je milé:)))
|
01.02.2012 - 00:57
Kajuta: Čistá ako lilie. Klidně i jako píseň. Byla by to dobrá píseň, myslím si. Dobrácké. Bezelstné.
|
31.01.2012 - 15:34
Liška76: Weylin: Dík a budu se těšit:))
|
31.01.2012 - 15:31
Weylin: Liška76: Teď mě napadla s těma tvarůžkama taková ptákovina,zkusím to nějak sesmolit..dík za námět,blbosti to je moje!:-)
|
31.01.2012 - 15:29
Weylin: Liška76: No tak trošku optrně lištičko s těma syrečkama..jsem z Olomouce..vrrrr! :-)
|
31.01.2012 - 10:00
Liška76: s.e.n: Ano hýčkám si tu lásku:)Děkuji!
|
31.01.2012 - 09:58
s.e.n: No,to je láska a ta je
přítulná, nádherná, umí být čarovná- když dvěma spolu to ladí a moc mají se rádi. |
31.01.2012 - 08:10
Liška76: Zdeněk Farkaš: Mnohokrát děkuji:)Je pravda, že každý komentář je pro mne velikou radostí!Kolikrát je ten koment lepší, než říkanka sama:)))Moc si jich vážím:)))
|
30.01.2012 - 21:11
Zdeněk Farkaš: ST. Pěkně jsem se pobavil. I díky komentářům.
|
30.01.2012 - 18:30
zmrazek: To nemá chybu. Kéž bych uměl takhle psát
|


