Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.02.2012 - 12:32
Liška76: Siorak: no děkuju..doufám, že to od babí nebylo varování:)Dík že čteš:)
|
02.02.2012 - 12:30
Siorak: Ten konec, to je jako z Polednice... takový temně výhružný ...
|
02.02.2012 - 12:06
Liška76: carodejka: čarodějky tkají víc
sny a lásky od přeslic zlatých příběhů..mnoha úsměvů:))Děkuji! |
02.02.2012 - 12:02
carodejka: Lištičko,
chodíme po tenké niti některým se nechce žít všechno dobré už je v řiti tak nám zbývá jenom snít lííííbííí |
02.02.2012 - 11:44
Liška76: Květka Š.: Takové to tajemné moudro viď:)Hodně pro mě znamenala:)Děkuju!
|
02.02.2012 - 11:41
Květka Š.: Ty naše babičky...moudré,milé,
prostě ty "naše"... |
02.02.2012 - 11:30
Liška76: labuť: jen tomu řijít na kloub:)Asi mne chtěla uklidnit:))Díky!
|
02.02.2012 - 11:26
labuť: Tvůj sen a babička byly moudré...
|
02.02.2012 - 11:21
Liška76: enigman: snad..je v tom záhad jak ve tvých básních:)Dík
|
02.02.2012 - 11:15
enigman: určitě...
|
02.02.2012 - 11:01
Liška76: šuměnka: ty jo..trošku zlověstné..bojim, bojim:))Děkuji:))
|
02.02.2012 - 11:00
Liška76: Mario de Janeiro: většinou spíš jako kotě:)S kolovrátkem mi to jde bídně:(Děkuji!
|
02.02.2012 - 10:57
Mario de Janeiro: ...a jak předeš ty?
|
02.02.2012 - 10:57
šuměnka: mně se zdál sen o Dotě
a nebyla z toho dvakrát odvázaná takže v týhle snový porotě už taky zvoní hrana :)) |
02.02.2012 - 10:41
Liška76: mutil: Děkuju..je zvláštní..co ti prarodiče dokáží:))
|
02.02.2012 - 10:34
mutil: Krásný sen. Taky se mi párkrát zdálo o babičce.
|
02.02.2012 - 09:56
Liška76: severanka: DÍK ZA SUPER KOMENTÍK:)))
|
02.02.2012 - 09:55
Liška76: Kars: DOUFÁM:))DĚKUJI!!:)))
|
02.02.2012 - 09:49
|
02.02.2012 - 09:47
|


