Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
02.02.2012 - 12:32
Liška76: Siorak: no děkuju..doufám, že to od babí nebylo varování:)Dík že čteš:)
02.02.2012 - 12:30
Siorak: Ten konec, to je jako z Polednice... takový temně výhružný ...
02.02.2012 - 12:06
Liška76: carodejka: čarodějky tkají víc
sny a lásky od přeslic
zlatých příběhů..mnoha úsměvů:))Děkuji!
02.02.2012 - 12:02
carodejka: Lištičko,
chodíme po tenké niti
některým se nechce žít
všechno dobré už je v řiti
tak nám zbývá jenom snít

lííííbííí
02.02.2012 - 11:44
Liška76: Květka Š.: Takové to tajemné moudro viď:)Hodně pro mě znamenala:)Děkuju!
02.02.2012 - 11:41
Květka Š.: Ty naše babičky...moudré,milé,
prostě ty "naše"...
02.02.2012 - 11:30
Liška76: labuť: jen tomu řijít na kloub:)Asi mne chtěla uklidnit:))Díky!
02.02.2012 - 11:26
labuť: Tvůj sen a babička byly moudré...
02.02.2012 - 11:21
Liška76: enigman: snad..je v tom záhad jak ve tvých básních:)Dík
02.02.2012 - 11:15
enigman: určitě...
02.02.2012 - 11:01
Liška76: šuměnka: ty jo..trošku zlověstné..bojim, bojim:))Děkuji:))
02.02.2012 - 11:00
Liška76: Mario de Janeiro: většinou spíš jako kotě:)S kolovrátkem mi to jde bídně:(Děkuji!
02.02.2012 - 10:57
Mario de Janeiro: ...a jak předeš ty?
02.02.2012 - 10:57
šuměnka: mně se zdál sen o Dotě
a nebyla z toho dvakrát odvázaná

takže v týhle snový porotě
už taky zvoní hrana :))
02.02.2012 - 10:41
Liška76: mutil: Děkuju..je zvláštní..co ti prarodiče dokáží:))
02.02.2012 - 10:34
mutil: Krásný sen. Taky se mi párkrát zdálo o babičce.
02.02.2012 - 09:56
Liška76: severanka: DÍK ZA SUPER KOMENTÍK:)))
02.02.2012 - 09:55
Liška76: Kars: DOUFÁM:))DĚKUJI!!:)))
02.02.2012 - 09:49
Kars: Rozumná toť liščí babička,
časem porozumí i lištička :-)
ST
02.02.2012 - 09:47
severanka: ...a nikdy nejde se vracet...
život je prostě hladce i obrace!
Jen když je legrace!:-)
1 ... 124|125|126|127|128|129|130|131|132 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku