Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.02.2012 - 07:53
Liška76: Bomejka: No snad to někdy vypřemejšlím:)))Díky!
|
03.02.2012 - 07:52
Liška76: Bíša: Děkuji:))))
|
02.02.2012 - 22:44
Bíša: Hmm!*
|
02.02.2012 - 22:10
Bomejka: Pěkný sen k zamyšlení.
|
02.02.2012 - 21:40
Zdeněk Farkaš: st
|
02.02.2012 - 20:45
jc senior: toč se a vrč, kolovrátku
chlub se nití předenou, bezradný jsi holobrádku? cesty co nikam nevedou ty nezná pouze ve snu zmatek sám poznáš to za pár let nit, co utkal kolovrátek ta dovede tě šťastně zpět |
02.02.2012 - 20:10
kukulin: Zákoutí vnitřků našich vydávají svědectví:-) líbí!
|
02.02.2012 - 20:02
|
02.02.2012 - 16:46
Liška76: Psavec: jsem nic neprovedla:(Myslím:)))Děkuji!
|
02.02.2012 - 16:12
Psavec: Ten konec trochu zahrozil, ale asi právem.
|
02.02.2012 - 16:08
Liška76: zenge: kdepak..v panském sídle:))Děkuju:)
|
02.02.2012 - 16:05
|
02.02.2012 - 15:01
Liška76: donne: snad poradit s prací..doufám:))Dík
|
02.02.2012 - 14:59
donne: Zvláštní sen,co ti asi chtěla babička v tom snu říci?
|
02.02.2012 - 13:14
Liška76: Corvus: bohužel babička se staví jen málokdy:(O to je to pro mne vzácnější:))Děkuji!
|
02.02.2012 - 13:12
Corvus: Hmm rozhodně zajímavé a tajemné, taky bych chtěl takové sny :D
|
02.02.2012 - 12:55
Liška76: mutil: Miluji ty chvilky návratů:)))Dík
|
02.02.2012 - 12:54
mutil: Děti jsou tak krásné, když poslouchají a hltají pohádkový děj. A krásné je, že se při čtení dokážeme vrátit zpět.
|
02.02.2012 - 12:39
Liška76: mutil: Mnohokráte dík za nádherný komentík...až mi slza ukápla..skoro stihla jsem ji zamáčknout:))Díky!!!
|
02.02.2012 - 12:36
mutil: Život píše romány a Liška krásné básně, ve kterých je život, co píše romány.
asi každý prožil děj kdy okouzlil jej čaroděj asi každý, povídám pochopil, že zůstal sám mnozí přesto, věřte tomu chtějí kouzlo přivést domů asi to má tak věru být ten správný kouzelník musí se odhalit |


