Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.02.2012 - 10:00
hloubavá: Zlou nit
pokud někdo přede ve zlo se pak obrátí šťastné chvíle zmizí v dáli a nikdy se nevrátí! |
04.02.2012 - 09:08
Liška76: mutil: Chichichi..děkuji sa supráckej koment:))
|
04.02.2012 - 08:16
mutil: Tak bych si Tip, že své údolí má opravdu každý.
|
03.02.2012 - 21:53
mutil: Naprostý souhlas, oči umí hladit nádherně.
|
03.02.2012 - 21:46
mutil: sklopí liška sklopí slechy
pádí pryč od tyče fyzikovi zbyly blechy po lišce od Třebíče Pokus jak od PokuSTóna. :) |
03.02.2012 - 17:12
Liška76: mutil: Děkuji:))
|
03.02.2012 - 17:12
Liška76: mutil: Zvláště ti co se rodí černí a bělaj do krásy:))Děkuji!
|
03.02.2012 - 16:56
mutil: Nelze jinak - ST
|
03.02.2012 - 16:46
mutil: Nejkrásnější pohled na svět je z hřbetu koně. Jen při tom letu ze sedla není pak čas sledovat. :)
Bělouši, a vlastně všichni koně, jsou proSTě nádherná stvoření. |
03.02.2012 - 12:32
Liška76: Marta Valenová: Já děkuji:))
|
03.02.2012 - 12:30
Marta Valenová: krásné ST..děkuji:-)
|
03.02.2012 - 10:48
Liška76: G.P.: Taky doufám, že ten konec patří zlým dnům..potom zvonec cinky, linky zacinká...přijde radost malinká:)Děkuju:))
|
03.02.2012 - 10:46
|
03.02.2012 - 10:25
Liška76: mutil: Děkuji:))
|
03.02.2012 - 10:23
mutil: :) ST
|
03.02.2012 - 08:31
Liška76: jíra: :)))Díky!
|
03.02.2012 - 08:29
jíra: ...a zase liška vyhrála! A ani se nemusela přetvařovat chválou vránina krákání. Že smrdí? Zato lišákovi voněla..
|
03.02.2012 - 07:56
Liška76: kukulin: Těší mne, že líbí..děkujuuu:))
|
03.02.2012 - 07:55
Liška76: jc senior: Děkuji za krásný koment..a doufám, že to tak dopadne:))
|
03.02.2012 - 07:54
Liška76: Zdeněk Farkaš: Díky za návštěvu:)))
|


