Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
04.02.2012 - 10:00
hloubavá: Zlou nit
pokud někdo přede
ve zlo se pak
obrátí
šťastné chvíle
zmizí v dáli
a nikdy
se nevrátí!
04.02.2012 - 09:08
Liška76: mutil: Chichichi..děkuji sa supráckej koment:))
04.02.2012 - 08:16
mutil: Tak bych si Tip, že své údolí má opravdu každý.
03.02.2012 - 21:53
mutil: Naprostý souhlas, oči umí hladit nádherně.
03.02.2012 - 21:46
mutil: sklopí liška sklopí slechy
pádí pryč od tyče
fyzikovi zbyly blechy
po lišce od Třebíče

Pokus jak od PokuSTóna. :)
03.02.2012 - 17:12
Liška76: mutil: Děkuji:))
03.02.2012 - 17:12
Liška76: mutil: Zvláště ti co se rodí černí a bělaj do krásy:))Děkuji!
03.02.2012 - 16:56
mutil: Nelze jinak - ST
03.02.2012 - 16:46
mutil: Nejkrásnější pohled na svět je z hřbetu koně. Jen při tom letu ze sedla není pak čas sledovat. :)
Bělouši, a vlastně všichni koně, jsou proSTě nádherná stvoření.
03.02.2012 - 12:32
Liška76: Marta Valenová: Já děkuji:))
03.02.2012 - 12:30
Marta Valenová: krásné ST..děkuji:-)
03.02.2012 - 10:48
Liška76: G.P.: Taky doufám, že ten konec patří zlým dnům..potom zvonec cinky, linky zacinká...přijde radost malinká:)Děkuju:))
03.02.2012 - 10:46
G.P.: Jak proroctví přes věky
pro Tebe poslané,
možná se vyplní,
jen doufám, že kosti - ne...
03.02.2012 - 10:25
Liška76: mutil: Děkuji:))
03.02.2012 - 10:23
mutil: :) ST
03.02.2012 - 08:31
Liška76: jíra: :)))Díky!
03.02.2012 - 08:29
jíra: ...a zase liška vyhrála! A ani se nemusela přetvařovat chválou vránina krákání. Že smrdí? Zato lišákovi voněla..
03.02.2012 - 07:56
Liška76: kukulin: Těší mne, že líbí..děkujuuu:))
03.02.2012 - 07:55
Liška76: jc senior: Děkuji za krásný koment..a doufám, že to tak dopadne:))
03.02.2012 - 07:54
Liška76: Zdeněk Farkaš: Díky za návštěvu:)))
1 ... 122|123|124|125|126|127|128|129|130 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku