Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
04.02.2012 - 13:25
Liška76: mutil: Mnohokrát děkuji:)))!
04.02.2012 - 13:20
mutil: špatně se to vzpomíná
když do pera dáma diktuje
dobře se však usíná
tak to, mezi náma chlapy, je

Lišák nebo Lištička, vždy pěkná je to básnička. :)
04.02.2012 - 12:21
Liška76: Špáďa: děkuji:))
04.02.2012 - 12:16
Špáďa: velice citlivá ministudie
04.02.2012 - 12:08
Liška76: Corvus: Děkuji:)))
04.02.2012 - 12:08
Corvus: Úžasné.....
04.02.2012 - 12:08
Liška76: Květka Š.: u každého, který jsem potkala zůstala jedna má myšlenka:)Děkuji Květko!!
04.02.2012 - 12:05
Květka Š.: To po nich zůstaly
kamenné bílé pomníčky
beze jména,každý má jen číslo.
Dáme tam věnečky...
04.02.2012 - 11:42
Liška76: Psavec: DOUFÁM, ŽE ASPOŇ PRO MÍR JEJICH DĚTÍ..BY TO MĚLO ASPOŇ NĚJAKÝ VÝZNAM:))DĚKUJI MOC!
04.02.2012 - 11:26
Psavec: Neznámých vojínů jsou mraky a většina padla pro cizí slávu. ST.
04.02.2012 - 11:20
Liška76: Kapka: já myslím, že zbytečné a smutné..štvou mne všechny rádoby války za mír:(Děkuji:))
04.02.2012 - 11:15
Liška76: gabkin: ..jak život jsi měl rád...ano to je otázka..zda v té poslední chvilce nepochopí a litujou:(Díky!
04.02.2012 - 11:12
Kapka: Je to hezky napsané.
Můj názor - padnout v boji, marná sláva.
04.02.2012 - 11:11
mutil: Taky jsem si vzpomněl na Kryla.
Ale neznámí vojíni si ST zaslouží.
04.02.2012 - 11:09
gabkin: jaké to asi je? ..... blbý! ...... málokoho drží do poslední chvíle ideály..... ty asi patří rodině a svým blízkým.....
04.02.2012 - 11:07
mutil: dnes nenosí se lišky za krkem
u krbu neleží propálená uhlíky
jen pokolení ženské s ocasem
do sna šeptá: Lišáčku můj, díky

nejen v kávě liška škodí
i na ministra se prý hodí
už tam není, už je pryč
jiný už je tam škodič

Prima dílko. :)
04.02.2012 - 11:04
Liška76: hloubavá: bohužel..tak to funguje:(Díky:))
04.02.2012 - 10:56
hloubavá: Já bych na vděčnost a dojetí moc nesázela - neznámého vojína a jeho chrabrost vytáhnou vždycky jen tehdy, když jim teče do bot. A pak hezky: Kamera! Klapka Neznámý vojín popáté...
04.02.2012 - 10:51
Elisha: Je to asi takvé, jak si napsala - ST
04.02.2012 - 10:04
Liška76: hloubavá: krásně jsi to doplnila:)Děkuju!
1 ... 121|122|123|124|125|126|127|128|129 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku