Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.02.2012 - 21:31
Javavia: Na našich silnicích je dobré dávat si pozor.
Motorky a jejich zvuk..to mám ráda.-)) |
13.02.2012 - 17:14
mutil: ta velká světla brzdová
nad hlavou modré nebe pod tebou silnice hladová pozor dej, ať nespolkne i tebe Prima kousek, ST. |
13.02.2012 - 15:16
|
13.02.2012 - 13:04
enigman: nejlíp se jezdí na letišti...tam se dá i vzlétnout...
|
13.02.2012 - 08:30
E.T.Jane: Nejdřív to vypadalo jak kluk na holce... a pak mi došlo, že holka na motorce :) Pěkná mazlivá motorkářská vášeň*
|
12.02.2012 - 22:07
Princezna Smutněnka: Ta je parádní!!
|
12.02.2012 - 20:18
|
12.02.2012 - 20:11
Maryje...: parádní....ST.
|
12.02.2012 - 15:52
Jiljovský: :-))
|
12.02.2012 - 09:29
Rezina: Miluji les,
mám ho za zahradou Však, co se děje dnes je selháním a zradou S pokáním se máme blížit k stromům Jako o dům, jak o světice pečovat o každý květ Zeleň života jsou plíce Bez nich udusí se SvěT |
11.02.2012 - 15:04
paulo: a já myslel, že píšeš o milování, haha, ST.
|
11.02.2012 - 08:50
druza: ale jakooooo.... :-) už by to ono vyhlížené jaro zatraceně chtělo...
|
11.02.2012 - 07:51
mutil: rád poslouchám zvonu hlas
Tobě dávám ST zas |
10.02.2012 - 23:16
Psavec: Tak tedy tvrdý odpich.
|
10.02.2012 - 22:46
zenge: st po ránu
ať nejsi dárcem orgánů :) |
10.02.2012 - 21:25
CULIKATA: :-)))Paráda St:-))
|
10.02.2012 - 20:18
Bíša: Tak se už jen klaním!***
|
10.02.2012 - 17:06
Liška76: Elisha: Děkuju:)))
|
10.02.2012 - 17:06
Elisha: Prostě ST
|
10.02.2012 - 17:00
Liška76: Mbonita: já už ani moc nee...čistě z finančních důvodů:(Jinak s chutíííííííííííííííííííííííííííííí:))Děkuji!!
|


