Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.02.2012 - 21:19
Liška76: střelkyně1: pravda:))Děkuju!!
|
15.02.2012 - 21:16
střelkyně1: jo,jo...všichni tím projdeme...:-)
|
15.02.2012 - 20:55
Liška76: Zdeněk Farkaš: Děkuju:))
|
15.02.2012 - 20:33
Zdeněk Farkaš: Ano, ano… ST.
|
15.02.2012 - 18:34
Liška76: radek oslov: díky:)
|
15.02.2012 - 18:23
radek oslov: skutečně
|
15.02.2012 - 17:23
mutil: Všechno má svůj čas, co státi se má se stane. Jen je někdy čas od času zapotřebí Času pomoci.
Líbí! |
15.02.2012 - 17:01
dalekoodmoředalekojezem: ale to ne...ten šok z probuzení tam nebyl...-ani les u toho domu, aspoň za mýho života. Vždycky tam bylo nádraží, ulice a špitál. Přibylo parkoviště.
Sen to byl hlavně zvláštní |
15.02.2012 - 16:42
mutil: pastvinou je slyšet ržání
stádo koní se prohání čistá hlava, čisté sr'ce možná asi mozol v ruce krásnou mají to práci od koníků honáci ProSTě prima čtení. |
15.02.2012 - 16:30
Liška76: mutil: já vím úprava hororová..děkuju:))
|
15.02.2012 - 16:29
mutil: Horory nemusím, ale ST jsem zde zanechal. :)
|
15.02.2012 - 15:40
Liška76: Kuskus Pruhovaná: i tobě proužku i tobě:))Díky!
|
15.02.2012 - 15:37
Kuskus Pruhovaná: ...bordel v bytě - spokojené dítě...;-)))
...zvoku utrhni drát...tchýně se nedozvoní...;-))) Hezký další den...;-))ST |
15.02.2012 - 15:02
Liška76: Kajuta: kdo se nenudí nezlobí:))Díky!
|
15.02.2012 - 15:01
Kajuta: Jo joo.. pořád se něco děje.. (M. Donutil) :) Jsem si takhle vzpomněl, na výrok. Alespoň není nuda. (Dodává Ing. Já). :)
|
15.02.2012 - 14:58
Liška76: poustevník Jirka: dík..nejspíš i zítřek chichi:)
|
15.02.2012 - 14:50
poustevník Jirka: Trefné - takový je dnešek... :o))
|
15.02.2012 - 13:57
Liška76: Renaud de Châtillon: ano, ano..díky:))
|
15.02.2012 - 13:16
Renaud de Châtillon: Život je velký blázinec a všichni jsme blázny :-) A to se dá přirovnávat ke všemu - vojna a vojáci, divadlo a herci...
|
15.02.2012 - 12:58
Liška76: Mario de Janeiro: občas vskutku nelze:(na mozek to leze:)))Díky!!
|


