Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.02.2012 - 12:06
Liška76: Špáďa: jak se přes zimu postaráš, sezonu odjezdíš:)))Díky!
|
10.02.2012 - 12:05
Liška76: labuť: sjela by sis viď:))Já už moooc:))Děkuju!
|
10.02.2012 - 12:03
Špáďa: ...k vytí je stav silnic našich
až mě z toho v bedně straší... Ale... Tvá básnička je o lásce, co též se stehen dotýká, když pobídneš ji k procházce... Ať žije rallye-rotika! |
10.02.2012 - 12:02
labuť: No, tys mi dala, s napětím jsem čekala, jak vygraduješ a.. vygradovalas... :-))
|
10.02.2012 - 11:59
zagrabiiina: :D vím. Vždy to tak je ;)
|
10.02.2012 - 11:58
Liška76: zagrabiiina: Dík za nyny komentík:)))Opět bude líp!
|
10.02.2012 - 11:52
zagrabiiina: Lištičko láska má i tuhle podobu
jen poslední dobou mám v sobě obavu že to jen peklo v zajetí vzdechů kde po lásce stopa je jen v zrychleném dechu |
10.02.2012 - 11:22
Liška76: Otrik: Díky:)
|
10.02.2012 - 11:22
Otrik: :-)
|
10.02.2012 - 09:23
Liška76: Kapka: ..to je moc dobře, když je líp:))Děkuji:))
|
10.02.2012 - 09:19
Kapka: Krásné stromy, zdravý les...
V Jizerkách už se to zlepšilo, bylo to k pláči, ty pahýly. |
09.02.2012 - 18:52
Liška76: snecek: ...máš cit:))Který mi chybí:))
|
09.02.2012 - 18:48
|
09.02.2012 - 16:09
Liška76: Kuskus Pruhovaná: nezapomenu proužku to nejde:)))Díky!!!
|
09.02.2012 - 15:52
Kuskus Pruhovaná: ...Mbonita...napsala - odpouštět je prý božské...jsi Lištičko Bůh????...ale když odpustíš...udělá se Ti lépe...jen nezapomeň...NIKDY...
|
09.02.2012 - 13:37
Liška76: Bíša: někdo mi v tom zdatně pomáhá:))Děkuji!
|
09.02.2012 - 09:49
Liška76: Kars: kéž máš pravdu:))Díky!
|
09.02.2012 - 09:43
Kars: Kyselé deštíky lesíky zalévaly,
oslabily je kůrovci pak dílo zkázy doděli, snad blýská se na lepší časy a nezhynou naše krásné lesy |
09.02.2012 - 09:08
Liška76: poustevník Jirka: ano a lidé budou smutní bez lesů:(Děkuju.))
|
09.02.2012 - 09:03
poustevník Jirka: Smutné jsou lesy bez stromů...
|


