Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.02.2012 - 09:01
vavaoko: Neeboj! Nebude les-nebudou lidi. A potom se les vrátí..Nebude to poprvé. Někdy se kácet musí. Ale za pilou musí jít motyky a sazenice. Když to tak není..
|
09.02.2012 - 08:41
Liška76: enigman: nejsem si jistá, že zbyde něco na uhelnatění:(Dík, žes zaskočil:)))
|
09.02.2012 - 08:40
Liška76: charibeja: bohužel:(Dík:)!
|
09.02.2012 - 08:39
Liška76: gabkin: mno....a je to ku prospěchu?Děkuju, že čteš:)))
|
09.02.2012 - 08:38
Liška76: Bíša: CULIKATA: ano..achjo:(Děkuji, že čtete:))!
|
09.02.2012 - 08:37
Liška76: zelená víla: byl to jistě velmi moudrý muž:))Děkuji!
|
09.02.2012 - 08:36
enigman: les má tu výhodu že zuhelnatí a bude tu i po nás...s náma si nikdo nezatopí...
|
09.02.2012 - 08:36
Liška76: Javavia: ano les umí plakat:(
|
09.02.2012 - 08:20
charibeja: A člověk za to může.. :(
|
09.02.2012 - 08:17
Liška76: G.P.: to je superkoment..skoro by se dal zpívat..děkuju mooooc!
|
09.02.2012 - 08:15
Liška76: Corvus: bohužel:(Díky:))
|
09.02.2012 - 00:04
Corvus: Musím říct, že báseň dokonale vystihuje moje pocity, když jdu do lesa trénoat a vidím tu spoušť, co kolem sebe lidé zanechávají.
|
08.02.2012 - 23:37
G.P.: Popel, prach a dým
Černá zem, žárem ohně spálená, černá zem, bezbranná a bezcenná. Tak to jsem já, ta mrtvá černá zem, já dávno vyměnil jsem za temnou noc den. Tak to jsem já, když opustil mne sen a v srdci po něm zbyla, zůstala tam jen spálená zem… Černá zem, jen pahýly vzpíná k nebesům. Zraněná zem, spáleniště kde stál kdysi dům. Tak to jsem já tam vprostřed rozvalin i v pravé poledne mi leží v srdci stín, tak to jsem já v místnosti bez oken a všude kolem, kam se dívám leží jen spálená zem… Černá zem, popel vítr rozfoukal. Mrtvá zem, uhel doutná tam, kde já jsem stál Tak to jsem já, jen popel prach a dým, já dávno zapomněl jsem vůni kopretin. Tak to jsem já, jsem stejný každý den a všude ve mně, kam se dívám leží jen černá zem žárem ohně spálená… |
08.02.2012 - 22:30
gabkin: Na starosti o věci lesní
máme přece odborníky. Naučili i kůrovce, volat z lesa Hoši Díky!!!!! |
08.02.2012 - 22:18
CULIKATA: Ach jooo:-((
|
08.02.2012 - 22:06
Bíša: Chjo!
|
08.02.2012 - 21:31
zelená víla: můj táta mi naučil les milovat, ctít ho, pozdravit a zhluboka dýchat.. užívat si ohňostroj chvil a sounáležitosti , kterou nabízí... les má duši, poslouchá, co říkáš a odpovídá tak, že léčí.. les by měl žít a rozprostírat své neviditelné kořeny.. ST díky
|
08.02.2012 - 20:30
Javavia: Když les umírá
potok pláče |
08.02.2012 - 19:57
Liška76: Elisha: hmmm:(Děkuju:))
|
08.02.2012 - 19:55
Elisha: tady jsou už pro prachy schopní všichni všeho..
|


