Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
09.02.2012 - 09:01
vavaoko: Neeboj! Nebude les-nebudou lidi. A potom se les vrátí..Nebude to poprvé. Někdy se kácet musí. Ale za pilou musí jít motyky a sazenice. Když to tak není..
09.02.2012 - 08:41
Liška76: enigman: nejsem si jistá, že zbyde něco na uhelnatění:(Dík, žes zaskočil:)))
09.02.2012 - 08:40
Liška76: charibeja: bohužel:(Dík:)!
09.02.2012 - 08:39
Liška76: gabkin: mno....a je to ku prospěchu?Děkuju, že čteš:)))
09.02.2012 - 08:38
Liška76: Bíša: CULIKATA: ano..achjo:(Děkuji, že čtete:))!
09.02.2012 - 08:37
Liška76: zelená víla: byl to jistě velmi moudrý muž:))Děkuji!
09.02.2012 - 08:36
enigman: les má tu výhodu že zuhelnatí a bude tu i po nás...s náma si nikdo nezatopí...
09.02.2012 - 08:36
Liška76: Javavia: ano les umí plakat:(
09.02.2012 - 08:20
charibeja: A člověk za to může.. :(
09.02.2012 - 08:17
Liška76: G.P.: to je superkoment..skoro by se dal zpívat..děkuju mooooc!
09.02.2012 - 08:15
Liška76: Corvus: bohužel:(Díky:))
09.02.2012 - 00:04
Corvus: Musím říct, že báseň dokonale vystihuje moje pocity, když jdu do lesa trénoat a vidím tu spoušť, co kolem sebe lidé zanechávají.
08.02.2012 - 23:37
G.P.: Popel, prach a dým

Černá zem,
žárem ohně spálená,
černá zem,
bezbranná a bezcenná.

Tak to jsem já,
ta mrtvá černá zem,
já dávno vyměnil jsem
za temnou noc den.
Tak to jsem já,
když opustil mne sen
a v srdci po něm zbyla,
zůstala tam jen
spálená zem…

Černá zem,
jen pahýly vzpíná k nebesům.
Zraněná zem,
spáleniště kde stál kdysi dům.

Tak to jsem já
tam vprostřed rozvalin
i v pravé poledne
mi leží v srdci stín,
tak to jsem já
v místnosti bez oken
a všude kolem,
kam se dívám leží jen
spálená zem…

Černá zem,
popel vítr rozfoukal.
Mrtvá zem,
uhel doutná tam, kde já jsem stál

Tak to jsem já,
jen popel prach a dým,
já dávno zapomněl jsem
vůni kopretin.
Tak to jsem já,
jsem stejný každý den
a všude ve mně,
kam se dívám leží jen
černá zem
žárem ohně spálená…
08.02.2012 - 22:30
gabkin: Na starosti o věci lesní
máme přece odborníky.
Naučili i kůrovce, volat z lesa
Hoši Díky!!!!!
08.02.2012 - 22:18
CULIKATA: Ach jooo:-((
08.02.2012 - 22:06
Bíša: Chjo!
08.02.2012 - 21:31
zelená víla: můj táta mi naučil les milovat, ctít ho, pozdravit a zhluboka dýchat.. užívat si ohňostroj chvil a sounáležitosti , kterou nabízí... les má duši, poslouchá, co říkáš a odpovídá tak, že léčí.. les by měl žít a rozprostírat své neviditelné kořeny.. ST díky
08.02.2012 - 20:30
Javavia: Když les umírá
potok pláče
08.02.2012 - 19:57
Liška76: Elisha: hmmm:(Děkuju:))
08.02.2012 - 19:55
Elisha: tady jsou už pro prachy schopní všichni všeho..
1 ... 110|111|112|113|114|115|116|117|118 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku