Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.02.2012 - 20:56
Psavec: Určitě se nenudíš, ST.
|
14.02.2012 - 20:22
|
14.02.2012 - 20:21
Paulmatthiole: Jj, jsou takové dny... o to přívětivější jsou ty, které takové nejsou - realita, no... ST :-))
|
14.02.2012 - 20:14
|
14.02.2012 - 19:27
Mbonita: tomu se říká obyčejný život:-))
|
14.02.2012 - 19:02
Siorak: :-) Jako doma.
|
14.02.2012 - 18:32
labuť: :-))... a teď mi prozraď, který den jsi u nás byla, to vypadá, že jsem si Tě nevšimla a určitě jsi tam musela stát...
|
14.02.2012 - 18:24
Elisha: někdy se to zchumelí, to chce vypnout tchyni, otevřit troubu a kladívkem zavřít radio...
|
14.02.2012 - 18:21
enigman: no ona ta písnička ještě pokračuje...
|
14.02.2012 - 17:59
Kars: Pusťe tu lištičku, nezavírejte ji v klece,
dejte ji básničku, uklidní se přece, dejte jí sluchátka, pusťte písničku to uklidní schvácenou lištičku ST |
14.02.2012 - 17:54
|
14.02.2012 - 17:46
Liška76: churry: jojo život:))Díky!
|
14.02.2012 - 17:44
churry: Hotovej blázinec, tedy život"o)***
|
14.02.2012 - 09:42
Liška76: poustevník Jirka: taky rád?:))Děkuju:))
|
14.02.2012 - 09:41
vavaoko: Láska je láska.ST
|
14.02.2012 - 09:41
poustevník Jirka: Liško, Liško, víš, že docela zlobíš? :o))
|
14.02.2012 - 08:20
Liška76: Javavia: Corvus: enigman: E.T.Jane: Maryje...: paulo: Psavec: druza: CULIKATA: zenge: Bíša: Moooc Vám děkuju:))Trošku jsem si zamarodila..zapla noťas a myslela si že opět blouzním:))Tolik krásných komentů:))Děkuju vážím si toho!!!!!
|
14.02.2012 - 08:12
Liška76: Maryje...: doufejme, že přežije pro naše děti co snad pochopí jak důležité lesy jsou:)))Díky:)!!!
|
14.02.2012 - 08:11
Liška76: Rezina: ahoj a dík za moc krásný komentík:)))
|
14.02.2012 - 08:09
Liška76: mutil: moooc děkuju..tři dny v horečkách a teď nějak neztíhám:)))Dík:))
|


