Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
08.02.2012 - 17:27
Liška76: Psavec: Děkuju:))
08.02.2012 - 17:08
Psavec: Zlatokopové, které zajímají jen jejich konta. ST.
08.02.2012 - 16:20
Liška76: labuť: kéž by tak bylo.))Díky!!!
08.02.2012 - 16:18
labuť: Snad nikdo a les bude zachován
jinak umřelo by všechno tady i tam...
08.02.2012 - 16:16
Liška76: Mario de Janeiro: doufejme, že ani nebudou:(Díky:)))
08.02.2012 - 16:16
Liška76: churry: ano kdo z koho:(Dík:))
08.02.2012 - 16:11
churry: Hádanková
08.02.2012 - 16:09
Mario de Janeiro: Chudinky lištičky. Dosud nežily mezi pahýly...
08.02.2012 - 16:09
Liška76: Siorak: jsme na tom stejně:)))Dík!
08.02.2012 - 16:08
Siorak: Miluji vysoké a silné stromy, miluji les i ten lužní ...
08.02.2012 - 15:30
Liška76: Renaud de Châtillon: snad budou mít z čeho:))Děkuji!
08.02.2012 - 15:29
Renaud de Châtillon: Snad vyrostou nové :-)
08.02.2012 - 15:03
Liška76: severanka: hmmm:(Děkuju:)))
08.02.2012 - 15:02
severanka: ...ti s pilou...:-(
08.02.2012 - 14:48
Liška76: WAYWARD: jasně lesní muži.)Dík!
08.02.2012 - 14:45
WAYWARD: ...*
08.02.2012 - 14:04
Liška76: Květka Š.: občas se musí, jindy potřebuje
kdo stromky rád má smutně pokyvuje:(
To je smutné:(Děkuji:)))
08.02.2012 - 14:02
Liška76: Thalia: šporny také ráda nemám..stiskem nohou rychlost zvedám:))Zdravím koňačko:)))
08.02.2012 - 13:52
Thalia: Koník, to je kamarád
koník nemá šporny rád
rád si s nimi vyhodí
bez jezdce pak závodí,
toť moje zkušenost, šporny neuznávám :D Ale jinak krásné :)
08.02.2012 - 13:49
Květka Š.: A to nemusí být ani les................
nám tady pod okny vykáceli 400 krásných borovic
a teď už staví 4 domy,na samém kraji sídliště.
V Brně,Líšni,pod Klajdou...
A půl roku tam ty pokácené stromy ležely,jen tak.
1 ... 111|112|113|114|115|116|117|118|119 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku