Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.02.2012 - 12:57
Mario de Janeiro: ...kuchyňská poezie
bývá jak realita neumytá sladká i přesolená to zná dobře každá žena nelze být vždy upravená roztomile naladěná... |
15.02.2012 - 12:57
Liška76: Mario de Janeiro: NELZE ODPOVĚDĚT....lišku jsi totálně odboural..:))Díky!!!
hihihihihihihihihihihi |
15.02.2012 - 12:48
|
15.02.2012 - 09:06
Liška76: Jiljovský: Paulmatthiole: Princezna Smutněnka: dalekoodmoředalekojezem: Mnohokrát děkuji:)))!
|
15.02.2012 - 09:04
Liška76: ttragelaf: hmm děkuju za poklonu..mi by se líbila Lucka..má skvělej hlas i živočišnost:))
|
15.02.2012 - 09:01
Liška76: G.P.: ty jsi časovanej:))Díky!!
|
15.02.2012 - 09:00
Liška76: donne: GABER: děkuju a vážím si, že čtete:))!!!
|
15.02.2012 - 09:00
Liška76: Bíša: občas to tak je, ale kde je rušno je živo..miluju život se vším:))Děkuju!!!
|
15.02.2012 - 08:51
Liška76: Špáďa: ještě, že ne do Budějc:))Díky:))
|
15.02.2012 - 08:50
Liška76: jc senior: nejsi, ale exekutor?Těm totiž nevadí nic.Ne nejsi jsi básník co vnáší verše úsměv v líc:))Díky!
|
15.02.2012 - 08:49
Liška76: Rezkaaa: Děkuji:))
|
15.02.2012 - 08:45
Liška76: mutil: ano u nás běžný den:))Díky:))
|
15.02.2012 - 08:44
Liška76: Psavec: opravdu nenudím:))Děkuju!
|
15.02.2012 - 08:43
Liška76: Květka Š.: ravdu máš neznat zpěv tak zblázním se totálně..a proto měla vlasy samou loknu jéjejééé:))Díky:)
|
15.02.2012 - 08:41
Liška76: Paulmatthiole: Děkuji:))!
|
15.02.2012 - 08:40
Liška76: zenge: dík připoměls mi Českou sodu..znělka sama doma..jak se tam ta mamina plácá s vypitou flaškou od myčky k troubě hihihihi:)
|
15.02.2012 - 08:39
Liška76: Mbonita: inu opět pravdu máš:))Dík!Ať žije chaos:))
|
15.02.2012 - 08:36
Liška76: Siorak: jojo opravdu každý zná:))Díky!
|
15.02.2012 - 08:35
Liška76: labuť: a nepovím a nepovím..příště ti donesu aspoň čajíček z meduňky(nechám za okýnkem:)))
|
15.02.2012 - 08:34
Liška76: Elisha: Eli dík, ale pozdě asi jsem to poletla, nebo tchýni kladívkem neva?Děkuju:))
|


