Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.02.2012 - 08:32
Liška76: enigman: ano, ale již si nevzpomínám hihihi:))Díky!
|
15.02.2012 - 08:31
Liška76: Kars: tys studoval medicínu duše od modrým nebem a ne že né:)))Děkuju!
|
15.02.2012 - 08:30
Liška76: E.T.Jane: v podstatě pořád:)Synek je továrna na bordýlek a má neuvěřitelnou výkonnost:))Láska i hory bordelu dokáže uklidit..vždyť víš:))Díky:))
|
15.02.2012 - 08:28
ttragelaf: ..zhudebnit pro Lucii Bílou nebo Madonu,
nikoli tak pro Whitny Houston nebo Hanu Zagorovou |
15.02.2012 - 08:24
Liška76: jiří.valenta: hmm bohužel dnes se bojí maximálně osobního krachu:(Děkuju!:)))
|
15.02.2012 - 08:23
Liška76: dalekoodmoředalekojezem: třeba se umíš vrátit zpět:))Musel to být krásný sen, ak ovšem šok z robuzení..ten nezávidím.Děkuji:)))!
|
15.02.2012 - 08:20
Liška76: jiří.valenta: hihi..endura jsou na mi vysoká...jsem prcek:(168cm..na křižovatce musím stát i se skutrem na bok..takže endo je pro mi spíš sen:))
|
15.02.2012 - 08:01
jiří.valenta: krásná jsou pole neoraná
|
15.02.2012 - 07:57
jiří.valenta: byly doby, kdy se vládnoucí garnitura bála "pera" básníka, ale to bylo před 150 lety, škoda
|
15.02.2012 - 07:33
GABER: :o)) ST
|
15.02.2012 - 01:01
|
14.02.2012 - 23:00
donne: Další skvělé dílko z tvé dílny.
|
14.02.2012 - 22:57
dalekoodmoředalekojezem: ty jo...zdálo se mi o lese
který byl všude kolem jednoho starého domu a já se dívala z oken a říkala si: no jo, les, ano, vždyť tady byl vždycky ( kam až oko dohlédlo, jen se rozběhnout....) probudila jsem se nebyl ani dům ani les ale tam co dům stojí je dávno nádraží ulice a špitál |
14.02.2012 - 22:45
Bíša: Také bych bláznil...
|
14.02.2012 - 22:31
Paulmatthiole: ST :-)
|
14.02.2012 - 22:26
dalekoodmoředalekojezem: super
|
14.02.2012 - 21:51
Špáďa: Povídal mi z Bohnic novic:
Zítra jedu do Beřkovic... |
14.02.2012 - 21:44
jc senior: až zavolám ti telefonem
na nic nebudu se ptát se vším smířen budu shonem i rádio nechej hrát :o) |
14.02.2012 - 21:41
Rezkaaa: No, tak to jo :D ST
|
14.02.2012 - 21:05
mutil: Ouplně normální den. :)
ST |


