Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
15.02.2012 - 08:32
Liška76: enigman: ano, ale již si nevzpomínám hihihi:))Díky!
15.02.2012 - 08:31
Liška76: Kars: tys studoval medicínu duše od modrým nebem a ne že né:)))Děkuju!
15.02.2012 - 08:30
Liška76: E.T.Jane: v podstatě pořád:)Synek je továrna na bordýlek a má neuvěřitelnou výkonnost:))Láska i hory bordelu dokáže uklidit..vždyť víš:))Díky:))
15.02.2012 - 08:28
ttragelaf: ..zhudebnit pro Lucii Bílou nebo Madonu,
nikoli tak pro Whitny Houston nebo Hanu Zagorovou
15.02.2012 - 08:24
Liška76: jiří.valenta: hmm bohužel dnes se bojí maximálně osobního krachu:(Děkuju!:)))
15.02.2012 - 08:23
Liška76: dalekoodmoředalekojezem: třeba se umíš vrátit zpět:))Musel to být krásný sen, ak ovšem šok z robuzení..ten nezávidím.Děkuji:)))!
15.02.2012 - 08:20
Liška76: jiří.valenta: hihi..endura jsou na mi vysoká...jsem prcek:(168cm..na křižovatce musím stát i se skutrem na bok..takže endo je pro mi spíš sen:))
15.02.2012 - 08:01
jiří.valenta: krásná jsou pole neoraná
15.02.2012 - 07:57
jiří.valenta: byly doby, kdy se vládnoucí garnitura bála "pera" básníka, ale to bylo před 150 lety, škoda
15.02.2012 - 07:33
GABER: :o)) ST
15.02.2012 - 01:01
G.P.: Blázen bláznu říká,
Co to tady tiká?
Blázen bláznu odpoví:
Bombová romantika :-)
14.02.2012 - 23:00
donne: Další skvělé dílko z tvé dílny.
14.02.2012 - 22:57
dalekoodmoředalekojezem: ty jo...zdálo se mi o lese
který byl všude kolem jednoho starého domu
a já se dívala z oken
a říkala si: no jo, les, ano, vždyť tady byl vždycky
( kam až oko dohlédlo, jen se rozběhnout....)

probudila jsem se
nebyl ani dům
ani les
ale tam co dům stojí
je dávno nádraží
ulice


a špitál
14.02.2012 - 22:45
Bíša: Také bych bláznil...
14.02.2012 - 22:31
14.02.2012 - 22:26
14.02.2012 - 21:51
Špáďa: Povídal mi z Bohnic novic:
Zítra jedu do Beřkovic...
14.02.2012 - 21:44
jc senior: až zavolám ti telefonem
na nic nebudu se ptát
se vším smířen budu shonem
i rádio nechej hrát
:o)
14.02.2012 - 21:41
Rezkaaa: No, tak to jo :D ST
14.02.2012 - 21:05
mutil: Ouplně normální den. :)
ST
1 ... 105|106|107|108|109|110|111|112|113 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku