Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.02.2012 - 16:59
Mbonita: Tak to pořádně vodhrábni...taky to dělám:-)))))))
a jedéééééééééém |
10.02.2012 - 16:19
Liška76: WAYWARD: nasadím brusle...kde tě mám vyzvednout:))?
|
10.02.2012 - 16:18
WAYWARD: ...STartuj jedem
|
10.02.2012 - 15:54
Liška76: Siorak: od té doby co mám od výfuku na lýtku cejch..si pozor dávám:))Díky:))
|
10.02.2012 - 15:25
Siorak: Jen pozor ať se nespálíš ... ;-)
|
10.02.2012 - 14:25
Liška76: G.P.: pokud není ve šrotu..určitě jí to stále sluší:)))Dík za krásný koment!!!!
|
10.02.2012 - 14:17
G.P.: Pevně se drž, to bude jízda,
v uších mi tvůj dech a vítr hvízdá, na každém hrbolu vypustíš duši, ale i přesto ti - věř mi - to sluší... |
10.02.2012 - 13:41
Liška76: Kars: CHICHICHI:)))DÍKY...dobrá rada nad zlato!
|
10.02.2012 - 13:36
|
10.02.2012 - 13:22
Liška76: Květka Š.: jojo to je to pravé, pěkně položit přidat...whauuu:))Díky:))
|
10.02.2012 - 13:13
Květka Š.: A když tak sedíš
před sebe očkem hledíš blíží se "zákruta" a ty jsi na něm jako přišitá.... Jo,to je taky láska...ST. |
10.02.2012 - 12:39
Liška76: mutil: Děkuji..je poznat, že cesty znáš:)))
|
10.02.2012 - 12:36
mutil: Tohle může závidět i Špinarová se svojí bílou jawou.
A věřím Ti velice, že na vytí jsou silnice. VySTiženo dobře Tebou i Špáďou. |
10.02.2012 - 12:31
Liška76: Špáďa: krásná rotika e:))Děkujui!!!!
|
10.02.2012 - 12:30
Liška76: Kuskus Pruhovaná: jsi prostě proužek živočicha co mu život chutná:)Dík
|
10.02.2012 - 12:29
Liška76: Kajuta: ojetá tak od oka 6,5 až 8podle toho jak jí popustíš a zda město či dálka:))
|
10.02.2012 - 12:25
Kuskus Pruhovaná: ...uf...taky jsem u toho myslela na něco úplně jiného...jsem prostě zvíře ...;-))
|
10.02.2012 - 12:23
Kajuta: Po moravsky: A toš jakú to má spotřebu, hén to VFR-750F? :)
|
10.02.2012 - 12:12
|
10.02.2012 - 12:07
Liška76: Špáďa: mimochodem tvé vytí je slušnější, než původně zamýšlená odvozenina zvracení:))
|


