Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.02.2012 - 15:27
Psavec: Každý si svoji ztrátu nese v duši. ST.
|
16.02.2012 - 15:24
Kapka: Bolí. Hezky napsáno ST.
|
16.02.2012 - 15:23
Liška76: mutil: jsou tam...napořád:)Děkuju!
|
16.02.2012 - 15:22
mutil: Ano, každý máme svojí ztrátu, každý máme nezacelenou díru ve svém srdci, kde uchováváme své drahé a milé lidičky.
|
16.02.2012 - 15:22
Liška76: mutil: většinou usnu první hihihi:))Dík!
|
16.02.2012 - 15:14
mutil: U vás v noře se musí nádherně usínat! :)
Opravdu nádhera. |
16.02.2012 - 13:09
Liška76: jiří.valenta: je nás na tisíce..chováme se nenápadně:)))Díky!!
|
16.02.2012 - 12:55
jiří.valenta: jsem STý blázen jen..... :-)
|
16.02.2012 - 10:29
Liška76: vavaoko: hihihi to ti přeji:))Díky!
|
16.02.2012 - 10:28
vavaoko: Normální všední cvokárna. Jako u mě. ST
|
16.02.2012 - 08:53
Liška76: kavec: jsem ráda, že se ti líbí:)Díky!!!
|
16.02.2012 - 08:51
kavec: Moc podařená Jirka
|
16.02.2012 - 08:50
Liška76: kavec: tu pošli do háje..dělám to tak s tchýní:))Dík!
|
16.02.2012 - 08:48
kavec: Tak to mě míjí , možná po mě huláká pouze smrt , ale i na to si jde zvyknout Jirka
|
16.02.2012 - 08:08
Liška76: dreamrover: domov líbezný:))Díky za návštěvu vidím, že se zde nenudíš:))To je mooc dobře:)
|
16.02.2012 - 08:04
Liška76: ttragelaf: to mi těší...že jsou v lesích ještě i jiná zvířátka:))Děkuji!
|
16.02.2012 - 07:29
|
15.02.2012 - 23:53
mutil: Nevoní, ale oku lahodí (ta báseňka)
Dnes se slučuje kde co, tak proč ne nory, zvířátek bytové prostory. :) |
15.02.2012 - 22:56
mutil: Povedené zakončení. :)
|
15.02.2012 - 21:30
dreamrover: Jako bych se vrátil domů...
|


