Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.02.2012 - 16:03
Verena: Co slovo to matná perla slz.....ST.
|
19.02.2012 - 16:01
Liška76: hloubavá: Děkuju!
|
19.02.2012 - 15:58
hloubavá: Smutek duše!
|
19.02.2012 - 15:56
Liška76: kavec: souznění v stesku.Děkuju!
|
19.02.2012 - 15:56
Liška76: Siorak: dík za návštěvu!
|
18.02.2012 - 10:37
kavec: Každé tvé slovo mě bolí stejně jako tebe .
Moc pěkná báseň ... je to můj styl jenže já bych to vyjádřil volným veršem . Jirka |
17.02.2012 - 16:48
Siorak: Hohó, skvělé! Budu neoriginální - ST!
|
17.02.2012 - 15:37
Liška76: druza:Díky..občas na blázinec, občas ráj:))
|
17.02.2012 - 15:35
druza: :-) ... jojo... někdy trošku tísnívá realita manželského a mateřského života podaná krásně a s lehkostí ve verších...
|
17.02.2012 - 15:23
Liška76: mikela:ano, díky!
|
17.02.2012 - 15:18
mikela: Ani čas všechno nezhojí. Jsou chvíle, kdy se najednou dostane na povrch nevinná vzpomínka a podivná, hrdlo stahující hořkost se nedá potlačit. Ovládne všechno. A slzy jsou jen jedním ze znamení lítosti...
(Jan Cimický) |
17.02.2012 - 14:39
Liška76: mutil: Děkuji jsem ráda, že líbí:))Doufám,že kámošku též zaujme:))
|
17.02.2012 - 14:35
mutil: Viděl jsem obrázky kostlivců v různých sexuálních polohách, tak nevím... :)
Krásný text, pošlu jej kamarádce. ST |
17.02.2012 - 14:23
Liška76: enigman: Dík!
|
17.02.2012 - 14:16
enigman: na stesk je nejlepší úsměv a vize...že se s nimi jednou zase sejdeme...
|
17.02.2012 - 13:41
Liška76: Mario de Janeiro: Děkuji!!
|
17.02.2012 - 13:36
Mario de Janeiro: To život ve své pestrosti
přidává smutek k radosti a i kdybychom nechtěli tak obojím nás podělí Ať vítězem je veselí.... |
17.02.2012 - 12:05
Liška76: Pevya: hihihi další z klubu:))Dík!
|
17.02.2012 - 11:26
Pevya: :-D
|
17.02.2012 - 11:17
Liška76: ttragelaf: ano díky!
|


