Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
20.02.2012 - 08:57
umělec2: Ono se to rýmuje. Musím si doběhnout pro rýmovací kapesník.
20.02.2012 - 08:34
Liška76: René Vulkán: asi jo, myslím.Děkuji!
20.02.2012 - 08:17
René Vulkán: Chytře napsané, nejseš ty Liška?
20.02.2012 - 08:12
Liška76: blue: Děkuju!
19.02.2012 - 22:43
blue: silná... buď
19.02.2012 - 20:39
Verena: No tohle...na mě se moje babička často jen dívala....ať ve snu nebo skutečnosti, ona toho moc nenamluvila, ale když něco řekla, mělo to svou váhu...
Hodně zajímavý sen jsi měla.....
19.02.2012 - 20:26
Verena: Krááásnáááá......
i když je ještě tuhý mráz,
jaro dokvačí brzo zas :-)
19.02.2012 - 19:02
Liška76: hloubavá: Na toto není nikdy pozdě:))Dík za komenty holka moje hloubavá:)
19.02.2012 - 18:28
hloubavá: Tak tuhle "rychlovku" jsem si vážně užila. Len je mi líto, že tak pozdě! :-)
19.02.2012 - 18:20
hloubavá: ...ještě trochu...
19.02.2012 - 17:29
hloubavá: Liško - neblbni - první tání ještě jaro nedělá! :-)
19.02.2012 - 17:25
hloubavá: No přece dřevařská lobby. A zas pojedou paletky do Rakous! :-(
19.02.2012 - 17:20
hloubavá: No jo - v autě opatrně, český "tankodromy" jsou vyhlášený (a vražedný)! :-)
19.02.2012 - 17:16
hloubavá: Polednici zavolej,
natchýni se ...
a pro všechy pitomečky
bolehlávek vysej! :-)
19.02.2012 - 17:01
Liška76: Paulmatthiole: Děkuji:))Jedna z mála u které se směju:))
19.02.2012 - 16:58
Paulmatthiole: Sahat někam slepě shora
není nora jako nora
není divu že to zvorá
tchořík dopřeje si fóra... ST :-))
19.02.2012 - 16:50
Liška76: Verena: Pravdu máš:))Dík za nyny komentík:))
19.02.2012 - 16:48
Verena: Tak tahle nemá chybku!!!! Inu nevyplatí se strkat ruku do cizí díry :-D
19.02.2012 - 16:28
Verena: :-D tak tady jsem se dobře zasmála, to byl asi den...
19.02.2012 - 16:07
Liška76: Verena: Děkuji!!
1 ... 98|99|100|101|102|103|104|105|106 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku