Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.02.2012 - 11:15
|
17.02.2012 - 11:00
Liška76: Corvus: Díky!
|
17.02.2012 - 10:52
Corvus: Nezbývá nez jen čekat a doufat, že tu díru někdo zaplní...
|
17.02.2012 - 09:49
Liška76: vavaoko: Děkuju!
|
17.02.2012 - 09:46
vavaoko: Známe to všichni. Chce to časčasčas..ST
|
17.02.2012 - 09:35
Liška76: Otrik: Děkuji!!
|
17.02.2012 - 09:30
Otrik: Znovu ST :-)
|
17.02.2012 - 09:22
dalekoodmoředalekojezem: rádo se stalo:)
|
17.02.2012 - 08:37
Liška76: labuť: znáš:(Děkuju:)!!!!
|
17.02.2012 - 08:35
labuť: Každá bolest a stesk jednou pomine
Rozkvetou růže nevinné a v očích objeví se plamínky Co hřejí jako dlaně maminky |
17.02.2012 - 08:34
Liška76: poustevník Jirka: Díky!
|
17.02.2012 - 08:29
Liška76: zenge: nejlíp je mi když kočky na hrobě v noci se mrouskají, ježto s těmi co střílej po sobě vůbec nic nemají.Mňoukaj tence....:))
|
17.02.2012 - 08:28
poustevník Jirka: Bez STesku není radosti...
|
17.02.2012 - 08:26
Liška76: E.T.Jane: Zdeněk Farkaš: zenge: kasparoza: jc senior: Květka Š.: Moc děkuju že chápete a za krásné komenty:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
17.02.2012 - 08:25
Kars: Pro smutné tyto chvíle
každé slůvko útěchy je milé tak pro tu zlomenou lištičku posílám malou kytičku http://fotoalba.cz/fotky/24036235 ST |
17.02.2012 - 08:21
Liška76: dalekoodmoředalekojezem: Děkuju za návštěvu:))
|
17.02.2012 - 08:20
Liška76: jíra: zevnitř tolik neřve..i když moc si nepamatuju, tenkrát šlo o úraz a zřejmně jsem byla v šoku:(Až to bude do toho blázince..napnu slechy a dám vědět..pokud tam maj net:)Děkuju!!
|
17.02.2012 - 07:13
E.T.Jane: Snad postupem času bude těch bolestných kapiček míň a míń a už tě nebudou zevnitř tak moc rozežírat...a bude líp a líp :)) vydržať*
|
17.02.2012 - 00:22
jíra: ta sanitka, to je balzám... jen kdyby tak neječela!!!
|
16.02.2012 - 23:25
dalekoodmoředalekojezem: :)....
|


