Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.02.2012 - 16:01
|
20.02.2012 - 15:56
Liška76: Elisha: stejně jak psí věrnost:)Děkuju moc:))
|
20.02.2012 - 15:44
Elisha: silné verše
|
20.02.2012 - 13:47
Liška76: WAYWARD: nebiješ, nenadáváš, nekleješ:))Podrbeš mu záda:)))Díky..
|
20.02.2012 - 13:45
WAYWARD: ...no, první strofa je zmatená jako myšlenky vzdálené ženy, druhá svým pojetím rozprostře touhy, třetí ta,
v očekávání na čtvrtou, pátou, šestou...STou |
20.02.2012 - 13:01
Liška76: E.T.Jane: mám velikou radost:))Díky!!!
|
20.02.2012 - 12:57
E.T.Jane: Ta je opravdu Waywardovská svou čitelností a nábojem*
|
20.02.2012 - 12:55
Liška76: labuť: doufám:))Děkuji pírko sněhobílé!!!
|
20.02.2012 - 12:53
labuť: Držím palečky, však víš... .-)
|
20.02.2012 - 12:26
Liška76: Bíša: v to doufám, děkuji:))Snad mi přes noťas nenabije:))
|
20.02.2012 - 12:21
Bíša: Fany bude dojatý!***
|
20.02.2012 - 12:08
Liška76: Psavec: mutil: kluci díky:))
|
20.02.2012 - 12:05
Psavec: Vrtím a slastně vrním pod dotyky lásky. ST.
|
20.02.2012 - 12:05
mutil: Není čas na dnešní sbohem! Ale ještě je čas, abych napsal, že se mi to líbilo a v ST se hodnocení změnilo.
Pochutnal jsem si. |
20.02.2012 - 12:02
Liška76: Kapka: Děkuji:))
|
20.02.2012 - 12:02
Liška76: hloubavá: jestli to není tím, že hloubáš:))Dík!
|
20.02.2012 - 11:44
Kapka: ST
|
20.02.2012 - 11:38
hloubavá: Opět jsi mě překvapila (a dostala).
|
20.02.2012 - 09:17
jiří.valenta: pofoukám, chceš?
|
20.02.2012 - 09:14
|


