Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.02.2012 - 10:38
Liška76: Kajuta: Díky!!
|
21.02.2012 - 10:14
Kajuta: Tak jest. Slzy nemá smysl zadržovat.
|
21.02.2012 - 08:44
Liška76: Kars: by mi zajímalo, který z vás vrtí častěji:))Děkuji za krásný koment:)!
|
21.02.2012 - 08:35
Kars: Ten černý pták, co lítá do oblak, mi zamotal hlavu tak, že jsem si řekl, tak a dost vždyť zavrtěl se chvost a již jsem doma a u tebe nachvilku hoSt:-))
|
21.02.2012 - 08:15
Liška76: Siorak: Paulmatthiole: Děkuju:))!
|
21.02.2012 - 08:13
Liška76: severanka: ...téměř každý..bohužel.Děkuji!!!
|
21.02.2012 - 08:11
Liška76: Kajuta: mnojo ty smradlavé:)Díky!
|
21.02.2012 - 01:58
Kajuta: Ty byly určitě až z Olomóce. :)
|
20.02.2012 - 21:49
Siorak: Tahle je prostě skvělá.
|
20.02.2012 - 20:29
Paulmatthiole: Děj s četnými epizodami... za mě rozhodně ano, ST :-)
|
20.02.2012 - 20:03
severanka: ...taky to znám...
|
20.02.2012 - 18:14
Liška76: enigman: vánek psího olíznutí na tváři:))Dík!
|
20.02.2012 - 17:50
enigman: za rám ovanem...
|
20.02.2012 - 16:50
Liška76: vavaoko: Děkuju:))!
|
20.02.2012 - 16:48
vavaoko: Krása!ST
|
20.02.2012 - 16:35
Liška76: zenge: Jedna ruka netleská(pěkný film)Děkuji!!!
|
20.02.2012 - 16:34
|
20.02.2012 - 16:33
Liška76: donne: děkuji..tys prej taky hezká...šeptali si zajíci:)))
|
20.02.2012 - 16:28
donne: Má ruka ti opět tleská-
hezká je,hezká,hezká! |
20.02.2012 - 16:03
Liška76: Mbonita: ..ta dvě světla věrnosti v očích..i přesto, že ví jak blízko je smrt:(Já myslím, že není lidské a psí nebe..věřím v setkání duší:))Děkuji!!
|


