Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
21.02.2012 - 10:38
Liška76: Kajuta: Díky!!
21.02.2012 - 10:14
Kajuta: Tak jest. Slzy nemá smysl zadržovat.
21.02.2012 - 08:44
Liška76: Kars: by mi zajímalo, který z vás vrtí častěji:))Děkuji za krásný koment:)!
21.02.2012 - 08:35
Kars: Ten černý pták, co lítá do oblak, mi zamotal hlavu tak, že jsem si řekl, tak a dost vždyť zavrtěl se chvost a již jsem doma a u tebe nachvilku hoSt:-))
21.02.2012 - 08:15
Liška76: Siorak: Paulmatthiole: Děkuju:))!
21.02.2012 - 08:13
Liška76: severanka: ...téměř každý..bohužel.Děkuji!!!
21.02.2012 - 08:11
Liška76: Kajuta: mnojo ty smradlavé:)Díky!
21.02.2012 - 01:58
Kajuta: Ty byly určitě až z Olomóce. :)
20.02.2012 - 21:49
Siorak: Tahle je prostě skvělá.
20.02.2012 - 20:29
Paulmatthiole: Děj s četnými epizodami... za mě rozhodně ano, ST :-)
20.02.2012 - 20:03
severanka: ...taky to znám...
20.02.2012 - 18:14
Liška76: enigman: vánek psího olíznutí na tváři:))Dík!
20.02.2012 - 17:50
enigman: za rám ovanem...
20.02.2012 - 16:50
Liška76: vavaoko: Děkuju:))!
20.02.2012 - 16:48
vavaoko: Krása!ST
20.02.2012 - 16:35
Liška76: zenge: Jedna ruka netleská(pěkný film)Děkuji!!!
20.02.2012 - 16:34
zenge: ač jen jednu ruku mám
přesto zatleskám
ST
20.02.2012 - 16:33
Liška76: donne: děkuji..tys prej taky hezká...šeptali si zajíci:)))
20.02.2012 - 16:28
donne: Má ruka ti opět tleská-
hezká je,hezká,hezká!
20.02.2012 - 16:03
Liška76: Mbonita: ..ta dvě světla věrnosti v očích..i přesto, že ví jak blízko je smrt:(Já myslím, že není lidské a psí nebe..věřím v setkání duší:))Děkuji!!
1 ... 96|97|98|99|100|101|102|103|104 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku