Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.02.2012 - 18:32
Liška76: Sisinka: Máš vytříbený cit:)Díky!
|
22.02.2012 - 18:27
Sisinka: Jak výstižné, to není ukázka z filmu, ale, z knihy života...
|
22.02.2012 - 18:12
Špáďa: Časem vždy tělo
vše smutné rozpouštělo... |
22.02.2012 - 17:45
Liška76: Verena: dík za nyny komentík:))
|
22.02.2012 - 17:14
|
22.02.2012 - 14:53
Liška76: dreamrover: dobře, že pobavilo..kolikrát koment udělá větší radost jak tip:))
|
22.02.2012 - 14:27
dreamrover: Krásné, pobavilo :) Díky za tip. Taky nějaký ten Tip přidám ;)
|
22.02.2012 - 11:10
Liška76: Kars: Děkuji...moc!!
|
22.02.2012 - 10:57
Liška76: jc senior: jak jsem ho trošku poznala..maximálně ebonitovou tyčí...hihi lezu zpět v bezpečí nory dík a pac:))
|
22.02.2012 - 09:33
ttragelaf: v posledni dobe - nejak smutna nalada -
- nu, což, - bude líp.. dík |
22.02.2012 - 09:29
jc senior: WAYWARD:
WW, měj se na pozoru byť i v rouše beránčím liška opouští svou noru pročísneš srst? Ptám, se čím? :o)) |
22.02.2012 - 08:59
Liška76: Špáďa: pohlazení slůvkem dobrým
s radostí vítá každý těžko hledá se rým děkuji Ti stále navždy:))) |
21.02.2012 - 19:51
Javavia: Tys byla někdy u nás doma?
:-))) |
21.02.2012 - 19:09
Špáďa: Neříkej nic a (bá)sni dál!
Vždyť přeci vidíš, že si Tě nacházíme v jakémkoliv rozpoložení! (Tvém i našem.) |
21.02.2012 - 17:21
Liška76: Špáďa: Nevím co na to říct..snad děkuji, že čteš:))Díky!!
|
21.02.2012 - 16:44
Špáďa: Ty jsi jen převlečená za lišku, vždy, když se tu svlékneš, objeví se básník par excellence…
|
21.02.2012 - 12:13
Liška76: Martin Kredba: Díky!
|
21.02.2012 - 12:12
Martin Kredba: ST.
|
21.02.2012 - 11:00
Liška76: Dota Slunská: Děkuji!
|
21.02.2012 - 10:50
Dota Slunská: Protože ten smutek, to jsme my.
|


