Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.03.2012 - 07:57
Liška76: Maryje...: CULIKATA: carodejka: Děvčata moc vám děkuji za krásné komenty..již jste mi chyběli:))))
|
01.03.2012 - 21:45
Zdeněk Farkaš: Hezké. ST.
|
01.03.2012 - 21:20
Mbonita: chutná:-)
|
01.03.2012 - 20:15
Elisha: každý sní o láskách všech podob, všech vyznání...
|
01.03.2012 - 20:10
Paulmatthiole: Dílo i píseň jsou OK :-)
|
01.03.2012 - 19:29
CULIKATA: Hezoučká lištičko
nádherná dušičko:-)) |
01.03.2012 - 17:59
mutil: Písničku znám, vodku ne, i ve svém věku mám mezery ve vzdělání. V tomto případku ale ani nějak netoužím si je doplňovat. :)
A báseňka je prímovní, ta chutnat bude mnoho dní. ST |
01.03.2012 - 16:32
carodejka: Nádhera,))
|
01.03.2012 - 16:10
Maryje...: Jak nasal Psavec......jo - skvělá,
jak básnička ,tak i ty- celá :)) -ST. |
01.03.2012 - 16:07
Liška76: kavec: To já pozdě chodím:))Děkuji Ti..
|
01.03.2012 - 16:06
kavec: Tolik chvály všude a já zas poslední přišel s tou chválou .
Moc se mi líbí Jirka |
01.03.2012 - 14:58
Liška76: Rezkaaa: Děkujuuuuu:))
|
01.03.2012 - 14:53
Rezkaaa: Nádherné :) ST!
|
01.03.2012 - 13:25
Liška76: Psavec: rdím se hihihi:)Děkuji!!
|
01.03.2012 - 13:21
Psavec: Ty budeš ještě dlouho chutnat, jsi skvělá. ST.
|
01.03.2012 - 12:22
Liška76: Květka Š.: To já Ti děkuji:))
|
01.03.2012 - 12:21
|
01.03.2012 - 11:46
|
01.03.2012 - 11:42
|
01.03.2012 - 11:39
Liška76: Mario de Janeiro: Velká pravda:))Děkuji!
|


