Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
02.03.2012 - 07:57
Liška76: Maryje...: CULIKATA: carodejka: Děvčata moc vám děkuji za krásné komenty..již jste mi chyběli:))))
01.03.2012 - 21:45
Zdeněk Farkaš: Hezké. ST.
01.03.2012 - 21:20
Mbonita: chutná:-)
01.03.2012 - 20:15
Elisha: každý sní o láskách všech podob, všech vyznání...
01.03.2012 - 20:10
Paulmatthiole: Dílo i píseň jsou OK :-)
01.03.2012 - 19:29
CULIKATA: Hezoučká lištičko
nádherná dušičko:-))
01.03.2012 - 17:59
mutil: Písničku znám, vodku ne, i ve svém věku mám mezery ve vzdělání. V tomto případku ale ani nějak netoužím si je doplňovat. :)
A báseňka je prímovní, ta chutnat bude mnoho dní.
ST
01.03.2012 - 16:32
carodejka: Nádhera,))
01.03.2012 - 16:10
Maryje...: Jak nasal Psavec......jo - skvělá,
jak básnička ,tak i ty- celá :)) -ST.
01.03.2012 - 16:07
Liška76: kavec: To já pozdě chodím:))Děkuji Ti..
01.03.2012 - 16:06
kavec: Tolik chvály všude a já zas poslední přišel s tou chválou .
Moc se mi líbí Jirka
01.03.2012 - 14:58
Liška76: Rezkaaa: Děkujuuuuu:))
01.03.2012 - 14:53
Rezkaaa: Nádherné :) ST!
01.03.2012 - 13:25
Liška76: Psavec: rdím se hihihi:)Děkuji!!
01.03.2012 - 13:21
Psavec: Ty budeš ještě dlouho chutnat, jsi skvělá. ST.
01.03.2012 - 12:22
Liška76: Květka Š.: To já Ti děkuji:))
01.03.2012 - 12:21
Květka Š.: Lištičko,to je moc krásné...ST
(a díky za všechny tvé komentíky)
Jsi prostě "1"s *.
01.03.2012 - 11:46
Liška76: Bíša: Moc děkuji
radost mám
vždy když úsměv
vyvolám:))
01.03.2012 - 11:42
Bíša: Rozmilá lištičko
potěšíš zakrátko
každé srdíčko***
01.03.2012 - 11:39
Liška76: Mario de Janeiro: Velká pravda:))Děkuji!
1 ... 92|93|94|95|96|97|98|99|100 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku