Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
01.03.2012 - 11:38
Mario de Janeiro: Každý má tu svou
v srdci zašitou...
01.03.2012 - 11:28
Liška76: Špáďa: Možná proto jak jste mi chyběli
mnohokrát děkuji, básníku..příteli:)))
01.03.2012 - 11:26
Špáďa: Říkám Ti bez všech falší:
Hned první verš proniká do srdce!
A další...?
Jen že jsem naměkko, tak nejsem rozdrcen!
01.03.2012 - 10:53
Liška76: Kapka: DĚKUJU:))
01.03.2012 - 10:51
Kapka: Potěšila... i písnička je je pěkná
01.03.2012 - 10:37
Liška76: vavaoko: Děkuju:)))
01.03.2012 - 10:37
vavaoko: Ohníček, heřmánek Puškin.. Chutnalo. ST
01.03.2012 - 10:31
Liška76: donne: ty mne též vždy náladu pozvedneš:))Děkuju!
01.03.2012 - 10:27
donne: Dnes zatím nejhezčí.Potěšila.
01.03.2012 - 09:20
Liška76: labuť: Děkuji královno vodních ploch:))
01.03.2012 - 09:19
labuť: Hezké čtení po ránu... :-)
01.03.2012 - 08:37
Liška76: Siorak: Díky...mám tu písničku moooc ráda:)
01.03.2012 - 08:33
Siorak: Skvělá. Taky znám. :-)
01.03.2012 - 07:56
Liška76: severanka: Ty tu písničku určitě znáš:))Děkuju!!!!
01.03.2012 - 07:40
severanka: :-) krásné lištičko!
25.02.2012 - 19:27
sailorr: opravdu povedené... :))
25.02.2012 - 12:19
Offline.Uzivatel: Nad kovově černým ptákem raději nebudu uvažovat a dám ST :-)
25.02.2012 - 11:10
Špáďa: Dřív než téhle básni vánky
plátno i rám ovanou,
vložím si ji do záložek.
Mám ji zarámovanou.
24.02.2012 - 16:43
Corvus: Krásné :)
23.02.2012 - 18:50
střelkyně1: pane jo...ten WAYWÍ má ale štěstí...:)
1 ... 93|94|95|96|97|98|99|100|101 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku