Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.03.2012 - 18:18
churry: ...dobře jsem porozuměla...
|
03.03.2012 - 18:18
Liška76: churry: Tedy..mnohokrát děkuji:)))!!!
|
03.03.2012 - 18:17
Liška76: Thalia: Znáš ten smutný příběh:(Děkuju:))
|
03.03.2012 - 18:17
churry: Tebe a Puškina můžu, Nedvědy už méně "o)
|
03.03.2012 - 17:27
Thalia: Jé, Phar Lap :( Úžasný koník, běhal s obrovskou zátěží a vítězil srdcem, škoda ho :( ST!
|
03.03.2012 - 10:49
Liška76: Kajuta: Pravda:))Děkuju!!!
|
03.03.2012 - 10:48
Kajuta: NoSTalgická. :)
|
03.03.2012 - 10:42
Liška76: jc senior: Dík za nyny komentík:)
|
03.03.2012 - 10:18
jc senior: snad nebyl jsi mistr v zbrani
snad želel srdce nevinné snad souboj ostrý vést ti brání tvář pravdy skrytá ve víně však dosud věku na rozhraní Tvé verše znějí, Puškine |
02.03.2012 - 19:36
Liška76: zaba.zuzla: děkuji...radost mám:)
|
02.03.2012 - 18:16
zaba.zuzla: hezky zavoněla...!!
|
02.03.2012 - 16:50
Liška76: janina: jojo jsou machři...děkuji za návštěvu:))
|
02.03.2012 - 16:47
janina: Nedvědy ráda mám
s nimi si zpívám |
02.03.2012 - 12:23
Liška76: James Libustka: liška děkuje:))
|
02.03.2012 - 12:06
James Libustka: povedená a pravdivá ;)
|
02.03.2012 - 08:07
Liška76: Kars: umí a ty také...děkuji:)
|
02.03.2012 - 08:06
Liška76: Mbonita: děkuji zlatíčko:)
|
02.03.2012 - 07:59
Liška76: Elisha: ano máš pravdu:)))Děkuju!
|
02.03.2012 - 07:58
Liška76: mutil: Paulmatthiole: Zdeněk Farkaš: Mnohokrát děkuji:))
|
02.03.2012 - 07:57
Kars: Ty kluky mám strašně rád
o lásce umí moc pěkně hrát |


