René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.02.2014 - 09:04
|
05.02.2014 - 23:09
Maryje...: ....na budoucnoST
|
05.02.2014 - 10:59
labuť: Možná je lepší nevědět... a ať si přijde rána z nebe ať dobrá, či špatná... vždycky posílí i když v tu chvíli to možná tak nevypadá...
|
04.02.2014 - 13:12
matousekKkrejca: máme štísko že nevíme takřka nic - hezký ST
|
04.02.2014 - 09:19
vavaoko: Je to tak. ST
|
04.02.2014 - 08:12
básněnka: Čoveče tadle je moudrá:-)
|
04.02.2014 - 06:00
isisleo: ;-))
|
03.02.2014 - 21:49
carodejka: Tak, tak, někdy je lépe když nevíme, pravdivá.
|
03.02.2014 - 20:49
Kajuta: tiché ST..
|
03.02.2014 - 20:45
s.e.n: Máš recht.
A kdybycho to věděli -tak bychom tam nechodili. |
03.02.2014 - 20:01
zenge: taky zrovna řeším pít či nepít;-)
ST |
03.02.2014 - 19:20
krizekkk: Jen básník sám ví, jak cítil to, co psal. U mě dobrý, kritizovat neumím. ST
|
03.02.2014 - 17:36
|
03.02.2014 - 17:32
labuť: Má spád a šmrnc!
|
03.02.2014 - 17:19
zenge: hezké věru!
|
03.02.2014 - 07:42
svetlana astachova: ST. Plesy, bály, veselice,
tanec svižný, divoký, už teď se mi úží plíce, zatracený mentolky... |
02.02.2014 - 22:39
Kajuta: ~ST~
|
02.02.2014 - 22:38
Kajuta: cink..
ST |
02.02.2014 - 22:37
|
02.02.2014 - 21:58
Maryje...: ST
|


