René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
06.02.2014 - 09:04
jc senior: ...neprozradí?
Tak ji obejdu, zátočinu tvrdohlavou!
:o)
05.02.2014 - 23:09
Maryje...: ....na budoucnoST
05.02.2014 - 10:59
labuť: Možná je lepší nevědět... a ať si přijde rána z nebe ať dobrá, či špatná... vždycky posílí i když v tu chvíli to možná tak nevypadá...
04.02.2014 - 13:12
matousekKkrejca: máme štísko že nevíme takřka nic - hezký ST
04.02.2014 - 09:19
vavaoko: Je to tak. ST
04.02.2014 - 08:12
básněnka: Čoveče tadle je moudrá:-)
04.02.2014 - 06:00
isisleo: ;-))
03.02.2014 - 21:49
carodejka: Tak, tak, někdy je lépe když nevíme, pravdivá.
03.02.2014 - 20:49
Kajuta: tiché ST..
03.02.2014 - 20:45
s.e.n: Máš recht.
A kdybycho to věděli -tak bychom tam nechodili.
03.02.2014 - 20:01
zenge: taky zrovna řeším pít či nepít;-)
ST
03.02.2014 - 19:20
krizekkk: Jen básník sám ví, jak cítil to, co psal. U mě dobrý, kritizovat neumím. ST
03.02.2014 - 17:36
René Vulkán: labuť:
Že jo?!
:-)
03.02.2014 - 17:32
labuť: Má spád a šmrnc!
03.02.2014 - 17:19
zenge: hezké věru!
03.02.2014 - 07:42
svetlana astachova: ST. Plesy, bály, veselice,
tanec svižný, divoký,
už teď se mi úží plíce,
zatracený mentolky...
02.02.2014 - 22:39
Kajuta: ~ST~
02.02.2014 - 22:38
Kajuta: cink..
ST
02.02.2014 - 22:37
Kajuta: svižné to pro mě věru je
živá a plná - s nábojem
ST s radostí, jak Brno
02.02.2014 - 21:58
1 ... 448|449|450|451|452|453|454|455|456 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku