René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.02.2014 - 20:04
isisleo: ..vyvolené proměny;-)
|
02.02.2014 - 19:58
zaba.zuzla: Něžná :-) ST
|
02.02.2014 - 18:22
Ardina: Ano, Ruah nás zachraňuje a tvé podání se mi líbí - ST
|
02.02.2014 - 18:00
básněnka: oslovila mne první část..ale vše má souvislost:-)
vždycky! |
02.02.2014 - 15:45
vavaoko: ST
|
02.02.2014 - 14:57
matousekKkrejca: mě se taky hodně líbí začátek, ale celé je to pěkné a k zamyšlení ST
|
02.02.2014 - 13:28
krizekkk: Vše to tam patří k sobě, jedno bez druhého (ne)zhyne, ale : Na čím dál tenčí niti
větší prostor pro zabití... se mi moc zamlouvá. |
02.02.2014 - 12:17
j.m.: Pěkná komunikace veršů a písně.
|
31.01.2014 - 23:15
Psavec: Parádní, ST.
|
30.01.2014 - 19:09
krizekkk: René Vulkán: Aspoň jednoho jsem dnes pobavil. .-)
Můžu se klidně uložit ke snu... |
30.01.2014 - 19:06
René Vulkán: krizekkk: to mě pobavilo
|
30.01.2014 - 19:03
krizekkk: Drsoň ve mně se raduje. Jasoň. .)
|
30.01.2014 - 17:12
zenge: st i hudbě!
|
30.01.2014 - 16:53
jc senior: že vrána k vráně vždycky sedá
i dobré slovo zas jiné hledá až maličká vznikne fůra a je tu miniatura * |
30.01.2014 - 16:40
|
30.01.2014 - 13:57
|
30.01.2014 - 13:43
Lilith: Novým časům ST ;-)
|
30.01.2014 - 12:11
zelená víla: novým realitám ST
|
30.01.2014 - 11:53
Květka Š.: a svítá krásně...ST))
|
30.01.2014 - 09:53
Kapka: Moc hezké... a Mošny taky, ST
|


