René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
12.02.2014 - 20:47
Mbonita: sebepoznání je nejtěžší ze všeho... a nalezení pravdy je jak zdolání velké hory..
12.02.2014 - 19:10
Kajuta: tiché ST... sem se budu vracet rád.
12.02.2014 - 18:53
krizekkk: Dejž to pán Bůh.
12.02.2014 - 18:21
severanka: .....proto jsou jen milenci...
12.02.2014 - 17:54
básněnka: mám raději, když není jen v naději...
12.02.2014 - 17:44
jc senior: ...vzácná chvíle, kdy požehnání uslyšíš...
*
12.02.2014 - 16:17
matousekKkrejca: ST - s radostí
12.02.2014 - 14:11
Psavec: ST.
12.02.2014 - 14:10
Psavec: Možná, že dnešní milenci jsou odvážnější. ST.
12.02.2014 - 14:09
Psavec: Jen aby se ta zatoulaná zima nevrátila na hodně dlouho, ST.
12.02.2014 - 12:03
Ardina: Díky za tvou chválu polední, tu je moje souznění...ST.
12.02.2014 - 09:26
jc senior: lásku uč se na ruletě
jen na lichou nesázej
ve dvojici v chladném létě
zašeptej pak lásko hřej

blízko byl jsem této metě
veselý jsem býval bard
přešel čas a nyní - kletě
nezbývá mi na hazard
:-(
12.02.2014 - 09:15
11.02.2014 - 20:07
básněnka: no...co dodat..že noci i dny jsou krutý, když boty minula nejsou dost zutý:-)
11.02.2014 - 19:42
zenge: ST z lesů a strání
ještě, že kalkul
není milování;-)
11.02.2014 - 19:04
krizekkk: A co teprve úroky... ST
11.02.2014 - 18:43
krizekkk: René Vulkán: Aháááááááá. .-) No já jsu vůl.:-)
11.02.2014 - 18:39
matousekKkrejca: tohle si založím - tohle psaní mám rád - a sám se o to občas pokouším (s výsledkem často podivným) ST
11.02.2014 - 17:28
Bastet: Milenci jsou
jako kdysi
dlaně noci nastaví
v pohledech se
znova mísí
mlčenlivé déjà vu
11.02.2014 - 17:07
René Vulkán: Kajuta:
komentář by klidně mohl sloužit jako základ slušné básně, nebo jako miniatura tak jak je
1 ... 445|446|447|448|449|450|451|452|453 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku