René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.02.2014 - 20:47
Mbonita: sebepoznání je nejtěžší ze všeho... a nalezení pravdy je jak zdolání velké hory..
|
12.02.2014 - 19:10
Kajuta: tiché ST... sem se budu vracet rád.
|
12.02.2014 - 18:53
krizekkk: Dejž to pán Bůh.
|
12.02.2014 - 18:21
severanka: .....proto jsou jen milenci...
|
12.02.2014 - 17:54
básněnka: mám raději, když není jen v naději...
|
12.02.2014 - 17:44
jc senior: ...vzácná chvíle, kdy požehnání uslyšíš...
* |
12.02.2014 - 16:17
matousekKkrejca: ST - s radostí
|
12.02.2014 - 14:11
Psavec: ST.
|
12.02.2014 - 14:10
Psavec: Možná, že dnešní milenci jsou odvážnější. ST.
|
12.02.2014 - 14:09
Psavec: Jen aby se ta zatoulaná zima nevrátila na hodně dlouho, ST.
|
12.02.2014 - 12:03
Ardina: Díky za tvou chválu polední, tu je moje souznění...ST.
|
12.02.2014 - 09:26
jc senior: lásku uč se na ruletě
jen na lichou nesázej ve dvojici v chladném létě zašeptej pak lásko hřej blízko byl jsem této metě veselý jsem býval bard přešel čas a nyní - kletě nezbývá mi na hazard :-( |
12.02.2014 - 09:15
vavaoko: ST
|
11.02.2014 - 20:07
básněnka: no...co dodat..že noci i dny jsou krutý, když boty minula nejsou dost zutý:-)
|
11.02.2014 - 19:42
|
11.02.2014 - 19:04
krizekkk: A co teprve úroky... ST
|
11.02.2014 - 18:43
krizekkk: René Vulkán: Aháááááááá. .-) No já jsu vůl.:-)
|
11.02.2014 - 18:39
matousekKkrejca: tohle si založím - tohle psaní mám rád - a sám se o to občas pokouším (s výsledkem často podivným) ST
|
11.02.2014 - 17:28
|
11.02.2014 - 17:07
René Vulkán: Kajuta:
komentář by klidně mohl sloužit jako základ slušné básně, nebo jako miniatura tak jak je |


