René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.02.2014 - 20:17
René Vulkán: slunko je mrcha
každou chvíli zajde jeden neví copak dělat dál pak fet je jak když najde lepší než bych spal díky tobě za terapeutická slova já jsem chronik, závislý můžuš je říkat stokrát znova v pekle mi to vyčíslí |
06.02.2014 - 19:39
Maryje...: Já chci sluníčko a ne tuhle skutečnoST
|
06.02.2014 - 19:22
Mbonita: dost depresivní v očích stín
šedej jak závoj z pavučin.. |
06.02.2014 - 19:20
Bastet: Zkus to, třeba rozzáří se
svět, co dřív byl šedivý slunce - jabko v zlaté míse ničemu se nediví drn bude mít ostré rysy tráva bude jako flauš neurony libují si: To je, René, bezva rauš... |
06.02.2014 - 19:13
krizekkk: Umíš.
|
06.02.2014 - 19:08
René Vulkán: Bastet:
máš pravdu chovám se jak pták přejdu raděj na herák tam nejsou žádný haluze jen sociální inkluze |
06.02.2014 - 18:58
Bastet: Pervitin? No pak se nediv
že máš tyhle představy: nebe kvasí (asi neví, že chlast stoupá do hlavy) drny všecky rozmazané tráva jako šmirgl zas přestaň si to píchat, pane dyť už jsi skoro nadoraz! |
06.02.2014 - 18:36
René Vulkán: Bastet: pokračování výše
|
06.02.2014 - 18:35
René Vulkán: neleze mi do hlavy
proč všichni padají do té jarní únavy nechci fůru únavových podlitin já si pěkně potají aplikuji pervitin |
06.02.2014 - 18:24
Bastet: Ptám se - k čemu anotace?
Má-li nebe k zemi blízko dám si klidně ještě dvacet to je taky východisko šedých týdnů kruté strázně když dřímota mě nezbaví tož ze zimního spánku rázně vpřed do jarní únavy! |
06.02.2014 - 18:23
michael: Takový mám rád - ST
|
06.02.2014 - 17:55
René Vulkán: v truchlohře té ptáci němí
jako vždycky hrají prim Život vážně na zbláznění A slunko, kde je? Co já vím Jaká k této sloce anotace? Život že je na zbláznění? východisko že v něm není? Tak to je špatná medikace |
06.02.2014 - 17:36
Bastet: Neurony za své berou
v synapsích mráz ulpívá z barev těžko vybrat kterou k mání je jen šedivá v truchlohře té ptáci němí jako vždycky hrají prim Život vážně na zbláznění A slunko, kde je? Co já vím... |
06.02.2014 - 17:08
René Vulkán: w3s: ano, měl jsem to dát do kategorie scifi :-)
|
06.02.2014 - 17:05
w3s: pro mě sci-fiction - jenom přes ty neurony jsem nemoh přejít
|
06.02.2014 - 16:30
vavaoko: Líbí- ST
|
06.02.2014 - 16:22
básněnka: Až vlije se slunce opět do mých břehů...moc pěkná;-)
|
06.02.2014 - 15:52
jc senior: bez sněhu, mráz stáhnul hroty
havran čeká na dobroty lenivé je slunce zrána jako stará kurtizána * |
06.02.2014 - 15:42
matousekKkrejca: zasloužíš ST
|
06.02.2014 - 09:06
jc senior: Báseň svižná jako tanec!
* |


