René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře k dílům uživatele :
06.02.2014 - 20:17
René Vulkán: slunko je mrcha
každou chvíli zajde
jeden neví
copak dělat dál
pak fet je jak když najde
lepší než bych spal

díky tobě
za terapeutická slova
já jsem chronik, závislý
můžuš je říkat
stokrát znova
v pekle mi to
vyčíslí
06.02.2014 - 19:39
Maryje...: Já chci sluníčko a ne tuhle skutečnoST
06.02.2014 - 19:22
Mbonita: dost depresivní v očích stín
šedej jak závoj z pavučin..
06.02.2014 - 19:20
Bastet: Zkus to, třeba rozzáří se
svět, co dřív byl šedivý
slunce - jabko v zlaté míse
ničemu se nediví
drn bude mít ostré rysy
tráva bude jako flauš
neurony libují si:
To je, René, bezva rauš...
06.02.2014 - 19:13
krizekkk: Umíš.
06.02.2014 - 19:08
René Vulkán: Bastet:
máš pravdu
chovám se jak pták
přejdu raděj na herák
tam nejsou žádný haluze
jen sociální inkluze
06.02.2014 - 18:58
Bastet: Pervitin? No pak se nediv
že máš tyhle představy:
nebe kvasí (asi neví,
že chlast stoupá do hlavy)
drny všecky rozmazané
tráva jako šmirgl zas
přestaň si to píchat, pane
dyť už jsi skoro nadoraz!
06.02.2014 - 18:36
René Vulkán: Bastet: pokračování výše
06.02.2014 - 18:35
René Vulkán: neleze mi do hlavy
proč všichni padají
do té jarní únavy

nechci fůru únavových podlitin
já si pěkně potají
aplikuji pervitin
06.02.2014 - 18:24
Bastet: Ptám se - k čemu anotace?
Má-li nebe k zemi blízko
dám si klidně ještě dvacet
to je taky východisko
šedých týdnů kruté strázně
když dřímota mě nezbaví
tož ze zimního spánku rázně
vpřed do jarní únavy!
06.02.2014 - 18:23
michael: Takový mám rád - ST
06.02.2014 - 17:55
René Vulkán: v truchlohře té ptáci němí
jako vždycky hrají prim
Život vážně na zbláznění
A slunko, kde je? Co já vím

Jaká k této sloce anotace?

Život že je na zbláznění?
východisko že v něm není?

Tak to je špatná medikace
06.02.2014 - 17:36
Bastet: Neurony za své berou
v synapsích mráz ulpívá
z barev těžko vybrat kterou
k mání je jen šedivá

v truchlohře té ptáci němí
jako vždycky hrají prim
Život vážně na zbláznění
A slunko, kde je? Co já vím...
06.02.2014 - 17:08
René Vulkán: w3s: ano, měl jsem to dát do kategorie scifi :-)
06.02.2014 - 17:05
w3s: pro mě sci-fiction - jenom přes ty neurony jsem nemoh přejít
06.02.2014 - 16:30
vavaoko: Líbí- ST
06.02.2014 - 16:22
básněnka: Až vlije se slunce opět do mých břehů...moc pěkná;-)
06.02.2014 - 15:52
jc senior: bez sněhu, mráz stáhnul hroty
havran čeká na dobroty
lenivé je slunce zrána
jako stará kurtizána
*
06.02.2014 - 15:42
matousekKkrejca: zasloužíš ST
06.02.2014 - 09:06
jc senior: Báseň svižná jako tanec!
*
1 ... 447|448|449|450|451|452|453|454|455 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku