René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.02.2014 - 17:05
Kajuta: něco v básni hřeje, něco bolí, zkrátka rub i líc.. sladko se solí. díky za hloubku, tuhle "nadčasovku" písek nepřikryje
ST |
11.02.2014 - 15:32
René Vulkán: Lostgen.:
Já raději ponechám to hnusnější - břečka, i když popelavý prach nabo skleněné perly by bylo vznešenější. Měta břečka koresponduje víc s tou plískanicí, s těmi promočenými křídly a i k celému smyslu básně. |
11.02.2014 - 14:56
Lostgen.: místo slova břečka by bylo lepší možná popelavý prach nebo skleněné perly :))
|
10.02.2014 - 22:17
René Vulkán: krizekkk: ten zimník (zimní kabát) je zimní srst. Hodil jsem tam to přirovnání kvůli rytmu, zimní srst - moc dlouhé
|
10.02.2014 - 21:49
Mbonita: trochu o marnosti...přání...
trochu o hledání |
10.02.2014 - 21:14
svetlana astachova: ST. Zrána na mne dýchá mráz,
dám trochu dříví ohni napospas, má duše zimou se chvěje, snad slunce ji zítra rozehřeje. |
10.02.2014 - 18:54
krizekkk: Zamyšlení přinesla, ale podivil jsem zimníkům. Nic ve zlém, asi má chyba. Jinak dobrý.
|
10.02.2014 - 17:34
|
10.02.2014 - 17:27
Guanti Rosi: Zatoulaná zima. Možná se té zmrzlé paní zachtělo zavítat do krajů kam běžně nechodí, možná ji zmátly hodiny na Pražském Orloji, třeba jí některý z apoštolů pošeptal, že letošní čas neplatí a třeba se utrhla jen tak, pro volnost, pro svobodu, mařenou odměřenou pravidelností, chytíc se toulavého kabátu šitého z podzimního listí, jež protknutý je dušemi všech tuláků. Jedno velké ST, takové to Brněnské jo kemo? :O)
|
10.02.2014 - 14:40
matousekKkrejca: ... až bohatstvím zevšedněly... ST
|
10.02.2014 - 13:45
Květka Š.: ST :-(...té jedné tulačce..
|
10.02.2014 - 12:36
Kajuta: ~ST~
|
10.02.2014 - 09:29
b.e.a.t.a: Tedy -Tobě to ale básní :) ST i za ty ,,dodatky ,,
|
09.02.2014 - 22:08
Lostgen.: povedla se Ti :)
|
09.02.2014 - 12:06
|
09.02.2014 - 07:23
svetlana astachova: Pěkná a ty komentáře taky skvělý.
Než přijde jaro opravdový, užijem si ještě teplé zimní dny. |
08.02.2014 - 17:26
zvířenka: Já nevim, to snad svítí jenom u nás?
AbSENce světla je pro ducha velmi náročná,esli ona se k nám neposunuje ta polární noc... |
08.02.2014 - 12:04
Kajuta: do trávy splín z šedi kles
neuronový ztemněl les trpělivost nás snad odmění a nenatáhne nás ještě v březnu.. :) ST |
07.02.2014 - 18:20
Lilith: Kouknu ven .... a je to tam! :-)
ST |
07.02.2014 - 09:23
labuť: Pošmourné dny rozsvěcuji pálením svíček a nepřestávám věřit, že slunce zase vyjde. :-)
|


