René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
27.09.2014 - 22:37
René Vulkán: básněnka: že jo ...
27.09.2014 - 22:32
básněnka: hádanka, je to kříž...
27.09.2014 - 22:31
básněnka: s ní je krásně...naboso
27.09.2014 - 20:18
zvířenka: Amnestie nebývá často.
Máš štígro, že nemá v očích Amnézii.
27.09.2014 - 19:09
Lilith: ST
27.09.2014 - 18:47
Lota: .
já, když teče mně do bot
a tak, díky Bože za to
.
27.09.2014 - 13:02
básněnka: Někdy váhám, srdce dlahám a říkám si periferním viděním...jen aby
27.09.2014 - 12:26
Květka Š.: ..st..
27.09.2014 - 12:16
zenge: v tichu své kobky
- nevím míry-
já léta sbírám drobky
víry
ST výr;-)
27.09.2014 - 10:25
Kajuta: Silné to poselství

ST
27.09.2014 - 10:19
Kapka: ST
27.09.2014 - 10:05
divoženka1: Nádhera ST a Z
27.09.2014 - 09:56
27.09.2014 - 09:42
Ardina: Víra v jedné malé kostce - skvělé - ST.
27.09.2014 - 08:14
Ctirad Justus: Věcně milujíc ;)
CJ
26.09.2014 - 19:40
Bastet: Tohleto dobře znám
jen tiše dodávám:

Bez tebe? Ne, jen s tebou
sálavé písky zebou
led taje, Sahara kvete
propast je - ach, div se světe-
úhledně srovnána se zemí
Bez tebe více už nelze mi...

Vážně jsi to krásně vystihl. Vlastně už si ani moc nepmatuju dobu, kdy jsem byla bez svého muže. Tak dávno to je a možná ani ne pravda.
ST ...
26.09.2014 - 16:22
krizekkk: Opravdová láska.
26.09.2014 - 15:55
26.09.2014 - 08:21
René Vulkán: katpok: na tu osobní pochvalu se těším
26.09.2014 - 08:12
katpok: jo, uz to mam taky tak...stezky i stesky a dele s nim nez bez neho...
krasne tema a skvostne zpracovano, co muzu udelat jineho, nez ti dat ST? a v Pocatkach te osobne pochvalit ;-)
1 ... 392|393|394|395|396|397|398|399|400 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku