René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.09.2014 - 22:37
René Vulkán: básněnka: že jo ...
|
27.09.2014 - 22:32
básněnka: hádanka, je to kříž...
|
27.09.2014 - 22:31
básněnka: s ní je krásně...naboso
|
27.09.2014 - 20:18
zvířenka: Amnestie nebývá často.
Máš štígro, že nemá v očích Amnézii. |
27.09.2014 - 19:09
Lilith: ST
|
27.09.2014 - 18:47
|
27.09.2014 - 13:02
básněnka: Někdy váhám, srdce dlahám a říkám si periferním viděním...jen aby
|
27.09.2014 - 12:26
Květka Š.: ..st..
|
27.09.2014 - 12:16
|
27.09.2014 - 10:25
|
27.09.2014 - 10:19
Kapka: ST
|
27.09.2014 - 10:05
divoženka1: Nádhera ST a Z
|
27.09.2014 - 09:56
vavaoko: ST
|
27.09.2014 - 09:42
Ardina: Víra v jedné malé kostce - skvělé - ST.
|
27.09.2014 - 08:14
Ctirad Justus: Věcně milujíc ;)
CJ |
26.09.2014 - 19:40
Bastet: Tohleto dobře znám
jen tiše dodávám: Bez tebe? Ne, jen s tebou sálavé písky zebou led taje, Sahara kvete propast je - ach, div se světe- úhledně srovnána se zemí Bez tebe více už nelze mi... Vážně jsi to krásně vystihl. Vlastně už si ani moc nepmatuju dobu, kdy jsem byla bez svého muže. Tak dávno to je a možná ani ne pravda. ST ... |
26.09.2014 - 16:22
krizekkk: Opravdová láska.
|
26.09.2014 - 15:55
krizekkk: ST
|
26.09.2014 - 08:21
René Vulkán: katpok: na tu osobní pochvalu se těším
|
26.09.2014 - 08:12
katpok: jo, uz to mam taky tak...stezky i stesky a dele s nim nez bez neho...
krasne tema a skvostne zpracovano, co muzu udelat jineho, nez ti dat ST? a v Pocatkach te osobne pochvalit ;-) |


