René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
26.09.2014 - 07:42
divoženka1: jo paráda:-)ST
25.09.2014 - 22:52
Lilith: Paráda... je mi to povědomé... ;-)
ST
25.09.2014 - 21:03
zenge: poskládal jsi to náramně!
ST
25.09.2014 - 10:07
25.09.2014 - 10:05
Lota: .
a nebudu krásu
rušit brebty
.
ST !!!
23.09.2014 - 22:44
Lilith: ST
23.09.2014 - 09:59
23.09.2014 - 06:40
divoženka1: St mám ráda ty krátké myšlenkové básně
22.09.2014 - 20:47
Kajuta: ST, tiše se jí pročítám, včetně komentářů okolo...
22.09.2014 - 19:54
detektor: Velmi se mi líbí... všeobecně dokážeš na velmi malém prostoru vyjádřit velké myšlenky,což je velmi příjemné...ST
22.09.2014 - 19:10
Mbonita: jsme děti boží...do konce svých dnů..
22.09.2014 - 18:37
jc senior: nestarej se co jíst zítra
jako ptactvo bez sítí
víra v všemocného mistra
hladového nasytí
*
22.09.2014 - 18:29
zenge: poděkovat je slušnoST;-)
22.09.2014 - 17:35
Ardina: Ano, díkůvzdání není nikdy doST.
22.09.2014 - 13:38
matousekKkrejca: moc se ti povedla - prostě to umíš dát pěkně dohromady ST
22.09.2014 - 13:07
Lota: *
když ztrácím se
je bezpečí mé
jediná ozvěna
když má duše volá
*
22.09.2014 - 12:54
CULIKATA: Je krásná, víra v něco výš, víra i hory přenáší.O zrození až po konečnou...A už zase breptám:-D
21.09.2014 - 18:12
jc senior: tož spinké, synku
úsměv v líci,
já sa stavím se u Jelínků
na slivovici
*
19.09.2014 - 11:10
James Libustka: melancholie pozdniho leta....
19.09.2014 - 08:58
Guanti Rosi: To by se snad dalo i zpívat. Opravdu to připomíná lidové písničky, které ve své jednoduchosti, ukrývají spoustu krásného. ST :O)
1 ... 393|394|395|396|397|398|399|400|401 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku