René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.09.2014 - 07:42
divoženka1: jo paráda:-)ST
|
25.09.2014 - 22:52
Lilith: Paráda... je mi to povědomé... ;-)
ST |
25.09.2014 - 21:03
zenge: poskládal jsi to náramně!
ST |
25.09.2014 - 10:07
vavaoko: ST
|
25.09.2014 - 10:05
|
23.09.2014 - 22:44
Lilith: ST
|
23.09.2014 - 09:59
vavaoko: ST
|
23.09.2014 - 06:40
divoženka1: St mám ráda ty krátké myšlenkové básně
|
22.09.2014 - 20:47
Kajuta: ST, tiše se jí pročítám, včetně komentářů okolo...
|
22.09.2014 - 19:54
detektor: Velmi se mi líbí... všeobecně dokážeš na velmi malém prostoru vyjádřit velké myšlenky,což je velmi příjemné...ST
|
22.09.2014 - 19:10
Mbonita: jsme děti boží...do konce svých dnů..
|
22.09.2014 - 18:37
jc senior: nestarej se co jíst zítra
jako ptactvo bez sítí víra v všemocného mistra hladového nasytí * |
22.09.2014 - 18:29
zenge: poděkovat je slušnoST;-)
|
22.09.2014 - 17:35
Ardina: Ano, díkůvzdání není nikdy doST.
|
22.09.2014 - 13:38
matousekKkrejca: moc se ti povedla - prostě to umíš dát pěkně dohromady ST
|
22.09.2014 - 13:07
|
22.09.2014 - 12:54
CULIKATA: Je krásná, víra v něco výš, víra i hory přenáší.O zrození až po konečnou...A už zase breptám:-D
|
21.09.2014 - 18:12
|
19.09.2014 - 11:10
James Libustka: melancholie pozdniho leta....
|
19.09.2014 - 08:58
Guanti Rosi: To by se snad dalo i zpívat. Opravdu to připomíná lidové písničky, které ve své jednoduchosti, ukrývají spoustu krásného. ST :O)
|


