René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.09.2014 - 00:33
Houda: Tohle je na zamyšlení...pěkné slovní zlomy..ST
|
19.09.2014 - 00:29
Kajuta: ST :)
|
18.09.2014 - 20:52
CULIKATA: Hezounkýýýý.
|
18.09.2014 - 19:42
krizekkk: Prosté, hezké. Hezky prostě. ST
|
18.09.2014 - 11:03
Květka Š.: :)...st...
|
18.09.2014 - 00:29
divoženka1: ST-milé čtení dycky:-)
a dny beru všechny ty krátký i dlouhý:-)) |
17.09.2014 - 23:28
Maryje...: Hezky Tě to napadlo :) ST
... aby se už raděj zase prodlužovaly :( |
17.09.2014 - 15:37
churry: ...něžná...
|
16.09.2014 - 19:40
|
16.09.2014 - 18:46
HANKA: Laskavá, milá a něžná,nejen pro děti.ST.:-)
|
16.09.2014 - 18:21
jc senior: Konipásek je potěšen...
:o) |
16.09.2014 - 18:08
|
16.09.2014 - 17:45
Květka Š.: :-)...už dokvetly...
|
16.09.2014 - 16:18
krizekkk: Jednoznačně pro děti. Aspoň já to tak vidím. ST
|
16.09.2014 - 14:45
katpok: a nemame nahodou kategorii "perly"? Skoda, tam by se hodila... ST
|
16.09.2014 - 10:13
vavaoko: ST
|
16.09.2014 - 09:43
|
16.09.2014 - 09:36
|
16.09.2014 - 09:35
Lota: .
vnímám tato slova plnými doušky chtěla bych je vykřičet dnes tak bolavému světu . nedocenitelnému tu ohodnocení za ST |
16.09.2014 - 08:46
divoženka1: je jedno v jaké je kategorii protože je krásná a čistá jako láska a děti ST i Z
|


