René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1619 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.07.2015 - 16:48
jc senior: jsou slova, jichž se nedotýkám
a nejsou řádu symbolik vždy plochým odolají výtkám je jich jen málo, několik ** |
01.07.2015 - 16:23
krizekkk: Červený víno můžu. Trošku. ;-)
|
30.06.2015 - 20:05
Lilith: Odplula, nechme ji plout... novým světem se svou prostořekostí, odvážností, tzv.moderností propletem se i bez ní... mmm...
ST |
30.06.2015 - 17:57
krizekkk: st
|
30.06.2015 - 12:43
Jana M.: Díky za šálek mé kávy.
ST |
30.06.2015 - 12:27
labuť: ST!
|
30.06.2015 - 11:26
labuť: Kdoví, kam se svět řítí...
|
29.06.2015 - 23:23
|
29.06.2015 - 22:14
detektor: ST
|
29.06.2015 - 22:07
Ringo: Zbavovat se Morany,
to je předem prohraný - svatý Petr hlavou kroutí, akci lidí zhora fotí, jim holt pořád není znáamo, zimu nejde vyhnat slámou... |
29.06.2015 - 21:29
řeka: ST.
|
29.06.2015 - 21:07
|
29.06.2015 - 21:04
ttragelaf: René Vulkán:
Já ti dám ! Nejsme Naďová, aby se nám to někde zveřejňovalo.... :-) |
29.06.2015 - 21:01
René Vulkán: ttragelaf: no teda, to je komentář zralý na uveřejnění jako báseň
|
29.06.2015 - 20:34
ttragelaf: padlou děvu do Moravy vlny dmou
Dunajem se plaví tělo od Morany Dunajem se Černé vody kalí nechoď, nechod´ tmou až v Súsy doplavalo přes zdymadla nekřiš nekřiš hochu ďábla sic tě ruce její obejmou |
29.06.2015 - 15:52
jc senior: Dosti kroků již jsem ušel
slov jsem taky řekl dost na poslední stoupám sprušel se slovy krok na věčnost * |
29.06.2015 - 15:48
|
29.06.2015 - 00:15
libour: oslovila..ST
|
28.06.2015 - 21:45
Lilith: Nádhera...
ST |
28.06.2015 - 16:42
Ringo: Jen nepadej do propasti,
uslyšel bys křup křup křup, skelet trpí, kosti chrastí, fraktura je co by dup. ;-) |


