René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1619
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
25.06.2015 - 22:14
detektor: Bylo by hezké, kdyby zůSTalo...
25.06.2015 - 14:41
J.F.Julián: řekl bych-pěkňoučká
ST
25.06.2015 - 13:15
25.06.2015 - 12:26
řeka: něžně krásná
ST.
25.06.2015 - 10:44
25.06.2015 - 08:24
25.06.2015 - 00:11
Špáďa: Léto plné pohody,
sbírali jsme jahody...
Okřikla mě: Hošíčku!
Nehrab se mi v košíčku!
24.06.2015 - 21:11
24.06.2015 - 20:32
Lilith: Namalujem velké srdce, zůstane orosené sladce... ;-)
ST
24.06.2015 - 11:39
řeka: krásně jemně erotická
ST.
24.06.2015 - 11:33
Stolenheart: Wau. Krásnááááá ! ! !
lehce jen s pár slovy moc hezky vyjádřeno
24.06.2015 - 11:32
Stolenheart: Jo. Má to grády. líbí se mi jak píšeš :)
24.06.2015 - 11:31
Stolenheart: dal jsem tip, protože to rozhodně na tip k přečtení je :)
24.06.2015 - 08:42
René Vulkán: řeka: ... elektrárna
24.06.2015 - 08:15
řeka: tepelná
ST.
23.06.2015 - 21:48
detektor: Tak mě napadlo, jak jeden pozná blbůSTku?...:-)a kdybychom se náhodou někdy potkali, budu velmi usilovně požadovat odpovědi......co konkrétně znamená, když jeden "odtává" a co konkrétně je když jeden sáhne do "vaty".....:-))....obdivuji všeobecně, že píšeš v jinotajích, někdy mám pocit, že je to až šestismyslné...no a dnes jsem zjistil, že obdivuji i Tvou přímočarost...:-))
23.06.2015 - 21:25
Lilith: Je to milý, příroda prostě dělá divy... :-)
ST
23.06.2015 - 20:47
ttragelaf: jablko z výstřihu - krepového
něho, to něco, to něco
tvého
23.06.2015 - 20:44
ttragelaf: ST... ale, neměla to být váza..?.... (neměla)
23.06.2015 - 20:41
ttragelaf: také už delší dobu pozoruji, že roční období na území republiky nedodržují teplotní ani oblakové tabully...
STare dobré pranostiky !
1 ... 329|330|331|332|333|334|335|336|337 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku