René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1619 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.06.2015 - 22:14
detektor: Bylo by hezké, kdyby zůSTalo...
|
25.06.2015 - 14:41
J.F.Julián: řekl bych-pěkňoučká
ST |
25.06.2015 - 13:15
myšlenka pouhá: ST
|
25.06.2015 - 12:26
řeka: něžně krásná
ST. |
25.06.2015 - 10:44
vavaoko: ST
|
25.06.2015 - 08:24
sailorr: ST
|
25.06.2015 - 00:11
|
24.06.2015 - 21:11
ttragelaf: :-)
|
24.06.2015 - 20:32
Lilith: Namalujem velké srdce, zůstane orosené sladce... ;-)
ST |
24.06.2015 - 11:39
řeka: krásně jemně erotická
ST. |
24.06.2015 - 11:33
Stolenheart: Wau. Krásnááááá ! ! !
lehce jen s pár slovy moc hezky vyjádřeno |
24.06.2015 - 11:32
Stolenheart: Jo. Má to grády. líbí se mi jak píšeš :)
|
24.06.2015 - 11:31
Stolenheart: dal jsem tip, protože to rozhodně na tip k přečtení je :)
|
24.06.2015 - 08:42
René Vulkán: řeka: ... elektrárna
|
24.06.2015 - 08:15
řeka: tepelná
ST. |
23.06.2015 - 21:48
detektor: Tak mě napadlo, jak jeden pozná blbůSTku?...:-)a kdybychom se náhodou někdy potkali, budu velmi usilovně požadovat odpovědi......co konkrétně znamená, když jeden "odtává" a co konkrétně je když jeden sáhne do "vaty".....:-))....obdivuji všeobecně, že píšeš v jinotajích, někdy mám pocit, že je to až šestismyslné...no a dnes jsem zjistil, že obdivuji i Tvou přímočarost...:-))
|
23.06.2015 - 21:25
Lilith: Je to milý, příroda prostě dělá divy... :-)
ST |
23.06.2015 - 20:47
|
23.06.2015 - 20:44
ttragelaf: ST... ale, neměla to být váza..?.... (neměla)
|
23.06.2015 - 20:41
ttragelaf: také už delší dobu pozoruji, že roční období na území republiky nedodržují teplotní ani oblakové tabully...
STare dobré pranostiky ! |


