René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1619 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.06.2015 - 15:36
krizekkk: Hlad je sviňa. ST ;-)
|
28.06.2015 - 12:36
sailorr: Maxim Kravčuk říkával - Někdo se mít dobře musí, a když už to nejsem já, ať je to aspoň co nejblíž ode mě.
Co by člověk z toho života jinak měl, že... |
28.06.2015 - 06:42
řeka: člověk neustále hledaje hladuje
ST. |
27.06.2015 - 21:22
pa100r: přímočařejší než obvykle, ale zengovskýho punca STále má...
|
27.06.2015 - 21:08
|
27.06.2015 - 20:35
Kajuta: bílé ST
|
27.06.2015 - 17:10
krizekkk: Naladila mne . ST
|
27.06.2015 - 17:03
krizekkk: Jsu horňák, jabka neberu. ;-) ST
|
27.06.2015 - 17:00
krizekkk: Graffiti... ;-) ♥
|
27.06.2015 - 16:51
krizekkk: Mluvit k věci a pravdu je lepčí. Máš recht barde. ;-) ST
|
27.06.2015 - 12:47
|
27.06.2015 - 10:28
René Vulkán: Ringo: nóó, máš kliku, ale těsně
|
26.06.2015 - 21:43
|
26.06.2015 - 21:13
řeka: líbí se mi, dobře napsaná
ST. |
26.06.2015 - 19:55
libour: pěkně pojato ST :-)
|
26.06.2015 - 18:53
Lilith: Tak tuhle matyku můžu ;-)
ST |
26.06.2015 - 17:52
ttragelaf: :-)
|
26.06.2015 - 13:16
churry: ...oj, ty životní základy...
|
26.06.2015 - 07:53
churry: ...máme celá okna pomalovaná... Dobře vystiženo!
|
25.06.2015 - 22:59
zenge: dal bych tip ale je léto;-)
|


