René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1619
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
28.06.2015 - 15:36
krizekkk: Hlad je sviňa. ST ;-)
28.06.2015 - 12:36
sailorr: Maxim Kravčuk říkával - Někdo se mít dobře musí, a když už to nejsem já, ať je to aspoň co nejblíž ode mě.
Co by člověk z toho života jinak měl, že...
28.06.2015 - 06:42
řeka: člověk neustále hledaje hladuje
ST.
27.06.2015 - 21:22
pa100r: přímočařejší než obvykle, ale zengovskýho punca STále má...
27.06.2015 - 21:08
zenge: kdo jiný
dal by mi
po lásce hlad
ST
27.06.2015 - 20:35
Kajuta: bílé ST
27.06.2015 - 17:10
krizekkk: Naladila mne . ST
27.06.2015 - 17:03
krizekkk: Jsu horňák, jabka neberu. ;-) ST
27.06.2015 - 17:00
krizekkk: Graffiti... ;-) ♥
27.06.2015 - 16:51
krizekkk: Mluvit k věci a pravdu je lepčí. Máš recht barde. ;-) ST
27.06.2015 - 12:47
zenge: Moc slov
oslabuje moc slov!
ST
i když jsem občas ukecanej;-)
27.06.2015 - 10:28
René Vulkán: Ringo: nóó, máš kliku, ale těsně
26.06.2015 - 21:43
Ringo: Hezkě.

Proboha, nebylo to ode mne už moc slov?! ;-)
26.06.2015 - 21:13
řeka: líbí se mi, dobře napsaná
ST.
26.06.2015 - 19:55
libour: pěkně pojato ST :-)
26.06.2015 - 18:53
Lilith: Tak tuhle matyku můžu ;-)
ST
26.06.2015 - 17:52
26.06.2015 - 13:16
churry: ...oj, ty životní základy...
26.06.2015 - 07:53
churry: ...máme celá okna pomalovaná... Dobře vystiženo!
25.06.2015 - 22:59
zenge: dal bych tip ale je léto;-)
1 ... 328|329|330|331|332|333|334|335|336 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku