René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1619
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
19.06.2015 - 13:24
Lota: .
kdo by to řekl
V tom Vulkánu je něhy
.
jestli k moku nebo k ženě,
ale je !!!
.
:)
19.06.2015 - 10:51
nejsembásník: zalité erotikou a sexem?
líbí se mi to, říkáš to tak měkce ...
19.06.2015 - 10:26
Ringo: Já myslel, ze rozumím, ted jsem vsak v soku,
tak ono jde o pití pivního moku? :-)
19.06.2015 - 09:23
René Vulkán: detektor: Jaks to poznal že jde o lahváče??? Že tys mi do ložnice nainstaloval kameru
19.06.2015 - 09:04
19.06.2015 - 08:30
detektor: jsem opět první a opět ten závazek....velmi mě Tvá miniatura oslovila. Bohužel nemám až tak vypracovaný jemnocit jako zde renomovaní básníci,takže mě napadlo jen to, že je to vynikající nápad si dát ledničku do ložnice...věřím, že mi to odpuSTíš a ani nevím proč....:-)
18.06.2015 - 06:43
divoženka1: počasí je pod psa
to nás ,ale nedoSTane
zavýsknem si hopsa
zahrajem hry nedohrané
17.06.2015 - 18:42
Lilith: Roztančené ST :-)
17.06.2015 - 11:08
Ringo: Stala se telícku príhoda hloupá
a není podivné, ze dál zít nechce,
na stenu lebecní dopadla kroupa
mající velikost pstrosího vejce. 
17.06.2015 - 10:05
jc senior: červená se červen studem
se Zimou že měl pechtle mechtle,
tak místo louky, vody teplé
za kamny snad ještě budem
:-(
17.06.2015 - 09:53
vavaoko: Kroupy jsou jejími slzami.
ST
15.06.2015 - 11:14
pa100r: pST
14.06.2015 - 01:13
sailorr: a.j.
13.06.2015 - 16:30
Kapka: ST, i odkazu.
13.06.2015 - 10:42
13.06.2015 - 09:57
jc senior: Tančící slunce i bez obrázku...
*
13.06.2015 - 09:31
jitka.svobodova: i tanec nad hladinou je možný....ST
12.06.2015 - 21:19
ttragelaf: ST+ST
(v tom odkaze se mi objevil Fiat a na něm spoře oděná dealerka - to je asi milý omyl)
11.06.2015 - 21:22
zenge: mám k Magdě takový bližší vztah
jsem na ni zrozen.
ST básni Tvé
11.06.2015 - 05:17
ttragelaf: jak ona to dělá ? st
1 ... 331|332|333|334|335|336|337|338|339 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku