René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1619 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.06.2015 - 17:45
Psavec: Miluji jablka, ST.
|
23.06.2015 - 17:44
Psavec: Parádní kousek, ST.
|
23.06.2015 - 13:18
Květka Š.: ST (:-)=
|
23.06.2015 - 12:34
churry: Však i vnady ježibabívíly se probouzejí - ba probudily! Chicht
Zdravím, kolego |
23.06.2015 - 09:58
vavaoko: Také se rád podívám.
ST |
22.06.2015 - 23:35
Ringo: Doufejme, že chladný leden
Sníží pnutí poblíž stehen. |
22.06.2015 - 23:34
jc senior: již v červnu jablka zralá...
rád přidám do pranostik muži tvrdnou jako skála do očí přichází tik * |
22.06.2015 - 22:53
|
22.06.2015 - 22:25
libour: máš recht ST
|
22.06.2015 - 19:46
zenge: léto budiž pochváleno!
Ty to nečti moje ženo;-) |
22.06.2015 - 19:45
René Vulkán: matousekKkrejca: jsem René Vulkán, anebo Kajuta má něco podobnýho?
|
22.06.2015 - 18:34
|
22.06.2015 - 18:32
Jana M.: A je tu opět skácelovská nálada...
ST |
22.06.2015 - 18:18
matousekKkrejca: pane Kajuto je to krásné - potěšilo mě si to přečíst ST :-)
|
21.06.2015 - 18:33
Lilith: Ale pěkné to tedy je :-)
ST |
20.06.2015 - 23:23
řeka: krásně naladila
ST. |
20.06.2015 - 17:12
libour: ST
|
20.06.2015 - 09:24
jc senior: ...dobře zalité květenství!
* |
19.06.2015 - 21:18
zenge: podobenství o květenství
ST;-) |
19.06.2015 - 14:01
jitka.svobodova: oáza uprostřed s/pouště/ ST***
|


