René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1619 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.07.2015 - 18:22
zenge: ST házím do Macochy;-)
|
09.07.2015 - 17:28
J.F.Julián: jo!
St |
09.07.2015 - 16:30
Květka Š.: :-)---st---
|
09.07.2015 - 11:55
libour: pohůdka ST :-)
|
09.07.2015 - 10:24
vavaoko: ST
|
09.07.2015 - 10:19
Ringo: Není jako Koneprusy,
se svou dívkou nechci zít, milování se jí hnusí, nesnásí muj “stalagmit”. ;-) |
09.07.2015 - 10:18
E.T.Jane: to je fajn :) **
|
09.07.2015 - 05:35
řeka: odlehčeně a s úsměvem
ST. |
09.07.2015 - 05:09
ttragelaf: a japa to - baryton ?
|
08.07.2015 - 23:32
j.m.: Do těla si řežeš slova
ze zdí čpících podchodů. Nedomyslíš chlapče,nedomyslíš labyrinu tužeb pochodů. |
08.07.2015 - 21:36
zenge: Kéž by drak uhlídal každé prase ;-) ST
|
08.07.2015 - 16:02
řeka: ST. vše řečeno
|
08.07.2015 - 10:27
René Vulkán: detektor: k tomu není co dodat
|
07.07.2015 - 20:31
detektor: Velké ST za téma....básněnka to napsala i za mne....prase je jen prase a to urážím božího tvora. Jestli u těch prasáren věří v boha, či hare Krišnu, nebo jen v sklenici piva je úplně jedno, je to zmetek, kterého by se měla společnost zbavit. není nic strašnějšího než ,když tyto zhovadilosti provádí osoba blízká na které je objekt násilí zavislý citově i materiálně....no prostě hnus..
|
07.07.2015 - 14:45
labuť: Ať hledám, kde hledám... slova mi chybí...ST!
|
07.07.2015 - 10:26
jc senior: Ať bdícím drakem, který hlídá činy, je naše svědomí, odpovědnost a pevná víra!
* |
07.07.2015 - 08:45
básněnka: René Vulkán: prase je jen prase...a to bychom asi toho tvora božího vcelku uráželi, tohle dělaj přece jenom lidi...ať holčičkám či chlapečkům a kdo to vidí?
bůh?... |
07.07.2015 - 08:38
René Vulkán: básněnka: je to tak
|
07.07.2015 - 08:28
básněnka: v případě sexuálního zneužívání je vcelku jedno, zda je ten člověk katolík...a nebo ne!
jedno nevylučuje druhé! |
06.07.2015 - 16:47
Lilith: Ach...
ST |


