René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.12.2015 - 15:29
Kajuta: parádní (znova) ST
|
04.12.2015 - 11:19
visla: parádní, ST
|
04.12.2015 - 11:14
Kapka: Jo, pěkné... ST
|
04.12.2015 - 10:45
vavaoko: Líbí. ST
|
02.12.2015 - 16:02
|
02.12.2015 - 15:52
|
01.12.2015 - 23:24
jc senior: pravda - hlas volající na poušti...
** |
01.12.2015 - 18:21
detektor: ST...asi opravdu možná někde je.. nevím, bohužel je to termín relativní a trošku se bojím, čí pravdu opět budeme slýchat.
|
01.12.2015 - 16:26
vavaoko: Pravda vítěze. Nebo vítězi? Či snad vyděsí? Bane. Někde tu je. Zaprášená a umouněná. Jen asi bude nutno cuknout almarou.
ST |
01.12.2015 - 14:06
divoženka1: ST
|
01.12.2015 - 11:34
Ringo: Ted jsem si vzpomnel, ze na státní standarde máme také neco o ní. Pravdu vytesni. Nebo tak nejak... ;-)
|
01.12.2015 - 11:00
libour: je jí poslední dobou žaloSTně málo .....
|
30.11.2015 - 19:53
zenge: beránek by řekl: Boží
ST;-) |
30.11.2015 - 19:46
detektor: ST..
|
30.11.2015 - 14:02
Psavec: Mám ST.
|
30.11.2015 - 13:03
libour: ST
|
30.11.2015 - 10:29
libour: ST
|
30.11.2015 - 10:13
vavaoko: ST
|
30.11.2015 - 08:30
panK.: jsem rozměněn.
|
30.11.2015 - 01:08
Kapka: ST
|


