René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.05.2016 - 08:57
Siorak: Mám smíšené pocity. Jakoby začátek a konec k sobě nepatřily. Ale třeba jsem to já, co patří do starého železa, i když ta dvojčata bych bral. Od některého z potomků, tedy aspoň. :-)
|
10.05.2016 - 23:31
madison: eSTéééčko
|
10.05.2016 - 22:54
|
10.05.2016 - 20:24
zenge: nezpívá to Jablkoň?
ST;-) |
10.05.2016 - 18:19
vavaoko: ST
|
10.05.2016 - 18:07
Kajuta: Fajné ;-)
ST |
10.05.2016 - 18:06
Lilith: Romantika ze života, milé to... :-)
ST |
10.05.2016 - 16:29
Tara: Jejda, ta dvojčata mne dojala...hezké a s fantazií...ST
|
10.05.2016 - 15:24
libour: :-) ST
|
08.05.2016 - 11:51
obaleč jabloňový: Moc pěkné :-)
ST |
07.05.2016 - 08:39
Kajuta: Poetika na n-tou, René.
ST |
06.05.2016 - 12:17
Milena: Moc hezké.ST
|
06.05.2016 - 09:05
vavaoko: Je to moc fajn. ST
|
06.05.2016 - 08:58
Lilith: Jůůů... to je hezké
ST |
06.05.2016 - 08:12
|
06.05.2016 - 00:10
René Vulkán: Ringo: v jednotném čísle by to bylo Brežněvka
|
05.05.2016 - 23:19
Ringo: Zajímavé využití Singrovky...
Ještě že byl název v množném čísle. Ale i tak jsem měl jistou nepříjemnou asociaci. :-) |
05.05.2016 - 22:32
madison: tojepěkné....eSTééééé
|
05.05.2016 - 22:01
6thSun: akorát na dobrou noc :-)
|
05.05.2016 - 21:41
Tara: Moc se mi líbí ti rozpačití milenci:))) ST
|


