René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.05.2016 - 17:51
Adramelech: No a jednou se rozední
a nastane den poslední |
17.05.2016 - 11:28
Jana M.: Když už nic jiného, bezmoc nás učí pokoře.
|
16.05.2016 - 19:19
Lilith: Slívovička... ňam, piješ ty, piju já, pijeme oba dva... tož cink a blink ;-))
ST |
16.05.2016 - 19:14
TetaKazi: I hruškovice jeST potvora zákeřná.. ;-)
|
16.05.2016 - 18:10
detektor: ST....to já musím dát..
|
16.05.2016 - 16:37
vavaoko: Také jsem ji měl rád.
ST |
16.05.2016 - 15:18
divoženka1: :-))ST jsem ráda ,že mám v pití klapku než aby mi bylo blbě tak už ani kapku
|
16.05.2016 - 14:17
Tara: Tak to jsem naSTěstí nezažila /se slívkou/
|
16.05.2016 - 13:49
kasparion: Když ona ta dobrá moravská slivovička nenechá jednoho v klidu :-) ST
|
15.05.2016 - 15:24
Psavec: Jabloň kvete, já odkvétám, ST.
|
13.05.2016 - 15:49
J.F.Julián: St
|
12.05.2016 - 15:22
Kapka: Líbí se mi, a to doST.
|
11.05.2016 - 22:16
René Vulkán: krizekkk: já su jedna velká mezera:
ve vzdělání ve výchově v zubech v kvalitě básní kam se podíváš |
11.05.2016 - 22:14
krizekkk: Valíš tam šílené mezery. Barde.
|
11.05.2016 - 22:10
CULIKATA: Mile napsané.
|
11.05.2016 - 15:48
Květka Š.: ST...to je milé nadělení
a ta jabloň voní,voní... |
11.05.2016 - 13:05
kasparion: ST
|
11.05.2016 - 12:27
Rivendell: ST :-)
|
11.05.2016 - 12:19
René Vulkán: Siorak: něco na tom je
|
11.05.2016 - 09:42
Ringo: Vsak kdyby byla vyssí tráva...
mozná i trojcata, vetsí sláva... ;-) Tvoje dílko má moje sympatie. |


