René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
17.05.2016 - 17:51
Adramelech: No a jednou se rozední
a nastane den poslední
17.05.2016 - 11:28
Jana M.: Když už nic jiného, bezmoc nás učí pokoře.
16.05.2016 - 19:19
Lilith: Slívovička... ňam, piješ ty, piju já, pijeme oba dva... tož cink a blink ;-))
ST
16.05.2016 - 19:14
TetaKazi: I hruškovice jeST potvora zákeřná.. ;-)
16.05.2016 - 18:10
detektor: ST....to já musím dát..
16.05.2016 - 16:37
vavaoko: Také jsem ji měl rád.
ST
16.05.2016 - 15:18
divoženka1: :-))ST jsem ráda ,že mám v pití klapku než aby mi bylo blbě tak už ani kapku
16.05.2016 - 14:17
Tara: Tak to jsem naSTěstí nezažila /se slívkou/
16.05.2016 - 13:49
kasparion: Když ona ta dobrá moravská slivovička nenechá jednoho v klidu :-) ST
15.05.2016 - 15:24
Psavec: Jabloň kvete, já odkvétám, ST.
13.05.2016 - 15:49
12.05.2016 - 15:22
Kapka: Líbí se mi, a to doST.
11.05.2016 - 22:16
René Vulkán: krizekkk: já su jedna velká mezera:

ve vzdělání
ve výchově
v zubech
v kvalitě básní

kam se podíváš
11.05.2016 - 22:14
krizekkk: Valíš tam šílené mezery. Barde.
11.05.2016 - 22:10
CULIKATA: Mile napsané.
11.05.2016 - 15:48
Květka Š.: ST...to je milé nadělení
a ta jabloň voní,voní...
11.05.2016 - 13:05
11.05.2016 - 12:27
Rivendell: ST :-)
11.05.2016 - 12:19
René Vulkán: Siorak: něco na tom je
11.05.2016 - 09:42
Ringo: Vsak kdyby byla vyssí tráva...
mozná i trojcata, vetsí sláva... ;-)

Tvoje dílko má moje sympatie.
1 ... 275|276|277|278|279|280|281|282|283 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku