René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.06.2016 - 14:29
Tara: Vtipná hříčka:) ST
|
12.06.2016 - 11:16
Adramelech: "ptáci létem ušoupaní" - ST
|
05.06.2016 - 22:39
jc senior: Láska v kombinaci s duchovnem...
** |
04.06.2016 - 07:02
madison: eSTé
|
31.05.2016 - 10:56
zenge: za trefy do hlubin..
ST |
30.05.2016 - 17:25
krizekkk: Dyť jo. :-)
|
30.05.2016 - 12:38
kasparion: ST
|
30.05.2016 - 10:18
Frýda: Hlad a slov lad hladí :)
ST |
29.05.2016 - 12:04
Tara: STručné, vtipné jako vždy:))
|
29.05.2016 - 10:58
Lilith: ST
|
29.05.2016 - 10:43
vavaoko: Hlad po úsměvu je dobrej hlad.
ST |
26.05.2016 - 23:26
Milena: ST
|
24.05.2016 - 18:09
René Vulkán: Adramelech: když tatínek někdy v osmdesátých letech koupil LP Stabat Mater a donesl jej domů, přečetl jsem to zrovna tak
|
24.05.2016 - 16:19
Adramelech: Já jsem ten titulek nejprve omylem přečetl jako "Sabat Mater". Inu, profesionální deformace. :-)
|
24.05.2016 - 10:07
madison: nonádhera!!...eSTééé
|
23.05.2016 - 16:53
krizekkk: až se lež se záští zřetězí... ST
|
23.05.2016 - 16:47
krizekkk: Ohó, ST...
|
23.05.2016 - 16:16
detektor: ST
|
23.05.2016 - 16:13
detektor: Prospali možnoST býti Mu nablízku...
|
23.05.2016 - 15:15
Zee: krásná, úplně vidím ty mlhy na polích a cítím vůni zimy :) ale ještě nestraš, ještě chvilku bude teplo, ST
|


